Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Zajęcia w ramach "Akademii sukcesu"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Warsztaty plastyczne w Kadynach

2019-01-23,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Podczas ferii  zimowych w kadyńskiej świetlicy, odbędą się warsztaty artystyczne organizowane przez Stowarzyszenie „Kadyny”, Świetlicę Wiejską w Kadynach i Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Będzie twórczo, kreatywnie i pracowicie.  

Warsztaty skierowane są w szczególności do dzieci, młodzieży i dorosłych z Kadyn i okolic, ale także do animatorów i instruktorów świetlic. Pierwszego dnia warsztatów instruktorzy plastyki zaprezentują poszczególne procesy tworzenia prac w technice mozaiki szklanej. Uczestnicy będą mieli okazję do wykazania się kreatywnością i dokładnością w pracy twórczej.

- Szkło jest ciekawym materiałem do pracy, co bardzo zachęca do eksperymentowania zarówno osoby dopiero zapoznające się z tą materią, jak i doświadczonych twórców - mówi Ewa Bednarska-Siwilewicz, instruktorka plastyki w CSE "Światowid" w Elblągu. - Barwy, faktury i stopień przezroczystości dają szerokie spektrum możliwości.

Drugiego dnia na warsztat pójdą malowane deski. Uczestnicy zapoznają się ze specyfiką malowania na drewnie, poznają metody nakładania farb i pigmentów. Zajęcia odbędą się w kameralnej grupie, co pozwoli doskonalić umiejętności uczestników.

Warsztaty odbędą się w dniach 23 stycznia i 25 stycznia 2019 r. w godzinach: 13.00 - 16.00 w świetlicy w Kadynach. Zajęcia są skierowane tylko do mieszkańców Kadyn i Gminy Tolkmicko.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

"Zadanie realizowane w ramach "Programu współpracy CSE Światowid z organizacjami pozarządowymi.


Autor: Paula Załuska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna