Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Wakacyjne warsztaty w Kadynach "Ortografia z uśmiechem"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Warsztaty z cyklu OKO NA SZTUKĘ

2018-09-13,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" zaprasza na zajęcia plastyczne dla dzieci. Tym razem na warsztat pójdą jeszcze świeże, wakacyjne wspomnienia.  Przy pomocy kleju, nożyczek, kolorowych kartek i innych materiałów powstaną pudełka pełne wspomnień z letnich dni.

Zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Uczestnicy będą pracować z materiałami o różnej fakturze i kolorze. Główną osią będzie kreatywna i samodzielna praca dzieci przy wsparciu ze strony instruktora.

- Popołudniowe warsztaty plastyczne są okazją do relaksu, twórczej pracy i rozwijania poczucia estetyki - zachęcają organizatorzy. - Zajęcia odbędą się w czwartek 13 września w pracowni plastycznej CSE „Światowid”, sala 46 (II piętro budynku) w godzinach od 17.00 do 18.30.

Koszt uczestnictwa w zajęciach to 10 zł. Wpłaty należy dokonać w dniu warsztatów w kasie kina „Światowid”.

Zapisy pod nr tel. 55 611 20 64 oraz email: paula.zaluska@swiatowid.elblag.pl

Liczba miejsc jest ograniczona.


Autor: Paula Załuska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna