Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w czerwcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

WARSZTATY z tradycją w Bartoszycach

2018-11-05,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

W poniedziałek, 5 listopada, odbędzie się kolejne działanie w ramach projektu „WARSZTATY z tradycją”, realizowanego przez Stowarzyszenie Kulturalne „Viva art” i Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”. Tym razem będą to warsztaty o niepodległości, które odbędą się w Bartoszycach.

Zajęcia o tematyce związanej z niepodległością często są trudne do jasnego przekazania. Pomysł tworzenia drzewa genealogicznego to sięganie do własnej historii rodzinnej, która rozgrywała się na tle historycznym Polski.

- Osobista historia rodzi zaangażowanie, chęć poszukiwań i zgłębiania tematu - mówią organizatorzy. - Do wykonania autorskiego drzewa genealogicznego uczestnicy posłużą się wieloma technikami z zakresu plastyki: papieroplastyką, technikami grafiki warsztatowej, rysunkiem, szablonami. Efektem pracy uczestników będą drzewa genealogiczne w formie albumów, bądź plakatów.

Warsztaty odbędą się w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Bartoszycach w poniedziałek 5.11.2018 r. o godz. 9.00. W działaniu wezmą udział dzieci, młodzież oraz dorośli.

Dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Organizatorzy projektu:

Stowarzyszenie Kulturalne „Viva art” w Elblągu

 Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”


Autor: Paula Załuska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna