Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Zapraszamy (wirtualnie) na wystawę „KINGSAJZ” | Daniel Stachula

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

ZRÓB TO SAM! Decoupage

2018-11-09,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Jeśli lubisz twórczo spędzać czas, przyjdź w listopadowe popołudnie na warsztaty decoupagu, twórczą atmosferą odczarujemy jesień. ZRÓB TO SAM – to hasło przewodnie Cyklu Warsztatów DIY (Do It Yourself) dla osób dorosłych i młodzieży organizowanych w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.

Decoupage to znana od dawna technika zdobnicza, która dziś przeżywa swój renesans. Decoupagem możemy ozdobić niemal wszystko: drewno, metal, ceramikę, szkło, plastik, styropian czy masę papierową. Podczas warsztatów ozdabiane będą drewniane skrzyneczki. Każdy uczestnik zabierze ze sobą pracę, którą stworzył. Technika ta polega na przyklejeniu do wybranego obiektu wzorów wyciętych z serwetek i lakierowaniu całości. Dodatkowym ozdobieniem mogą być spękania farby.

Celem warsztatów jest zapoznanie uczestników krok po kroku z techniką decoupagu, przekazanie inspiracji do własnych działań twórczych oraz aktywne spędzenie czasu w dobrej atmosferze. Do udziału zapraszamy młodzież i osoby dorosłe, można także przyjść z dzieckiem i wspólnie stworzyć decupagową skrzyneczkę.

Warsztaty decoupagu odbędą się 09.11.2018, w godz. 17.00 – 18.30 w sali 46 (II piętro budynku) w CSE „Światowid” w Elblągu. Prowadzący – Paula Załuska. Koszt warsztatów to 10 zł. Płatne w kasie kina „Światowid” w dniu warsztatów.

Szczegółowe informacje i zapisy pod adresem e-mail: paula.zaluska@swiatowid.elblag.pl lub tel. (55) 611 20 64. Można zapisywać się na pojedyncze warsztaty. Liczba miejsc jest ograniczona.

Kolejne warsztaty ZRÓB TO SAM odbędą się 29.11.2018, będą to zajęcia prezentujące technikę scrapbookingu (ozdabianie alumów).


Autor: Paula Załuska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna