Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Zapraszamy (wirtualnie) na wystawę „KINGSAJZ” | Daniel Stachula

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Aktywna niedziela z "Promykiem"

2018-09-16,

Kategoria : Taniec

Nie chcesz aby Twoje dziecko nudziło się po szkole? Szukasz dla siebie dodatkowych zajęć? Przyjdź w niedzielę o godzinie 16:00 na Maraton Naborowy do CSE „Światowid”  i odkryj w sobie i w swoich najbliższych zamiłowanie do tańca i aktywności fizycznej.

Maraton organizowany przez Centrum Tańca „Promyk” jest zaproszeniem na nowy sezon taneczny. Podczas maratonu odbędą się bezpłatne warsztaty i pokazy różnych form tańca. Będzie można wziąć w nich aktywny udział i pod okiem profesjonalnych instruktorów dobrać dla siebie czy swojego dziecka odpowiednią formę aktywności.

W trakcie imprezy tancerze z Elbląskiego Klubu Tańca Jantar zaprezentują tańce standardowe i latynoamerykańskie, zespół tańca „Blefik” da wspaniały pokaz hip-hopu, a gimnastyczki artystyczne popiszą się akrobatycznymi choreografiami.

Imprezę poprowadzi niezastąpiony Jacek Suchiński, który przygotuje również do występu zespół „Blefik”. Warsztaty z Rytmiki i Dziecięcej Akademii Tańca poprowadzi instruktorka Katarzyna Lesz. W tajniki tańca towarzyskiego wprowadzą Anna Czyżyk i Mateusz Czyżyk. Warsztaty dla dzieci i młodzieży z Hip-hopu, Sumby Kids oraz Stepów dla pań poprowadzi Justyna Michalak, a Gimnastyką Artystyczną pokieruje wymagająca Svitlana Vysotska. Paulina Czyżyk pokaże jak skutecznie wykonywać ćwiczenia Pilates, a taneczne warsztaty lady latino i stay fit na matach poprowadzi Patrycja Dyrmo. Jak wykonywać ćwiczenia na piłkach, czyli fit ball, pokaże Marta Pilipczuk.

Maraton Naborowy odbędzie się 16 września w holu głównym CSE „Światowid” od godziny 16:00 do 19:00. Wstęp bezpłatny!

Od 17 września przez dwa tygodnie zapraszamy również na Dni Otwarte. W tym czasie wszystkie zajęcia są u nas bezpłatne.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę www.promyk.elblag.pl.

Biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
tel.
+48  55 611 01 30/40
tel. kom. +48 609 977 220
e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl    

 

Maraton zostanie zrealizowany w ramach zadania "Aktywność sportowa = zdrowie", dofinansowanego ze środków Gminy Miasta Elbląg.


Autor: Paula Radzikowska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna