Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w czerwcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Balet w Promyku!

2007-03-06,

Kategoria : Taniec

Centrum Tańca Promyk zaprasza na pierwsze w Elblągu zajęcia z baletu dla dzieci od 10 lat, które poprowadzi instruktorka Magdalena Pniewska z Gdańska, absolwentka Szkoły Baletowej w Gdańsku, współpracująca z zespołem Stella Maris i biorąca udział w koncertach w Paryżu, Barcelonie, Wilnie, Wiedniu, Bukowinie Tatrzańskiej i Gdańsku.


Ukonczyla kursy w Polskim Teatrze Tańca - Balet Poznański i w Bałtyckim Uniwersytecie Tańca w Gdańsku.
- Zajęcia baletowe dbają o prawidłowy rozwój fizyczny dziecka, rozwijają umiejętności ruchowe i taneczne - zachecaja organizatorzy. 
Pierwsze zajęcia odbędą się 17 marca o godzinie 11 w Centrum Tańca Promyk mieszczącym się przy ulicy Browarnej 80 w Elblągu. Zapisy przyjmowane będą do 14.03.2007 r. pod numer tel. 611-01-30. Koszt zajęć wynosi 50 zł za miesiąc. Pierwsze zajęcia promocyjnie 10 zł.

 

 

Autor: J.Kozłowska-Dyrla

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna