Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Ferie zimowe w Światowidzie

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Baltic Cup 2006 w telewizji

2006-10-09,

Kategoria : Taniec

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że pierwszą część relacji z tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Tańca "Baltic Cup" zobaczyć będzie można wkrótce w telewizji.


Patronem medialnym imprezy była telewizja TVN 7, która przez trzy dni filmowała nasze przedsięwzięcie. Pierwsza część materiału filmowego wyemitowana zostanie w niedzielę, 15 października, o godz. 22.30.
Zapraszamy przed ekrany telewizorów wszystkich tych, którym nie udało się być razem z nami podczas tegorocznego "święta tańca" w Elblągu oraz tych, którzy chcą jeszcze raz zobaczyć najlepszych tancerzy.

 

Projekt „Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP – kulturalna wizytówka Warmii i Mazur” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.

 

Autor: J.Kozłowska-Dyrla

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna