Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Te prace oddają charakter historii i tradycję Warmii i Mazur

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Baltic Cup 2007 - pierwsze wyniki

2007-10-19,

Kategoria : Taniec

Zakończył się turniej punktowy MFT „Baltic Cup", w którym udział biorą tylko polskie pary w wieku 14 - 15 lat i powyżej. A oto wyniki.


Kategoria 14 - 15 lat, klasa: C Styl: Standard

1. miejsce Zakowicz Kacper, Zakowicz Natalia z klubu LATINO CAFE Gdynia
2. Obrębki Adrian, Krzan Izabela Estela Olsztyn
3. Chudzicki Michał, Kocko Zuzanna Contra Warszawa


Kategoria pow. 15 lat Klasa: C Styl: ST

1. Biernacki Artur, Piotrowska Luiza Gracja Iława
2. Wilczyński Igor, Ronkowska Sara Impuls Starogard Gd.


Kategoria pow. 15 lat, Klasa: C    Styl: Latin

1. Trzosowski Rafał, Fijałkowska Sylwia Jantar Elbląg
2. Kalinowski Szymon, Florczuk Katarzyna Astra Szczecin
3. Jankowski Paweł, Hebel Paulina Jantar Elbląg
4. Denis Christian, Gierulska Izabela Jantar Elbląg

 

Kat. 14 - 15 Klasa C Styl: Latin

1. Chudzicki Michał, Kocko Zuzanna Contra Warszawa
2. Skrzypkowski Tomasz, Sieheń Paulina Fokus Olsztyn
3. Lubarski Karol, Niemasz Aleksandra Paktan Słupsk

 

Kat. 14 - 15 Klasa D Styl: kombinacja 8 tańców

1. Szylin Szymon, Wajdlejt Marta Jantar Elbląg
2. Walicki Grzegorz, Bojarzyn Kamila Paktan Słupsk
3. Kucharczyk Mateusz, Gizińska Agata Jantar Elbląg


Kat. 14 - 15 Klasa E Kombinacja 8 tańców

1. Tomasz Olaf, Frankowska Anna Latino Cafe Gdynia
2. Sawicki Mateusz, Kornowska Marta Fokus Olsztyn
3. Manaj Patryk, Kurtek Magdalena Latino Cafe Gdynia


Wśród sędziów tego turnieju znalazły się m.in. Ariane Schiessler i Iwona Szymańska-Pavlović oraz prezes Polskiego Towarzystwa Tanecznego Franciszek Witos.

 

Autor: J. Kozłowska - Dyrla

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna