Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Szkolenie uczestników projketu Siła Wsparcia / Strenght of Support w Elblągu

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Baltic Cup 2007 - wyniki dnia drugiego

2007-10-20,

Kategoria : Taniec

Pokaz tańca nowoczesnego i formacji Lotos- Jantar, występy tancerzy z Polski i innych zakątków świata, zobaczyć można było na wieczornej gali drugiego dnia Festiwalu Tańca „Baltic Cup".

 

Piękne suknie, mistrzowski taniec i pełna sala widzów, wieczorna gala, która rozpoczęła się o godzinie 19.00, zakończyła drugi dzień nadbałtyckiego Festiwalu Tańca.

 
Dziś obejrzeć można było zmagania w stylu freestyle (Hip Hop solistów i solistek, duetów, mini formacji i formacji), a także IDSF Open Latin i występy seniorów.

A oto wyniki dzisiejszego turnieju: 

 

Category: Youth, Class: Open, Style: Latin
1 Milcarz Paweł, Kaczorowska Agnieszka         CORTE Warszawa            Poland
2 Janecki Rafał, Piaseczna Anna                      CORTE Warszawa            Poland
3 Bartelik Paweł, Dąbek Paulina                        PERFECT Gdańsk            Poland

 

Category: Juveniles I, Class: Open, Style: kombinacja 6 tańców
1 Przekwas Kacper, Grunt Malina                     PROGRESS Kwidzyn          Poland             
2 Jacyna Ilia, Guculyuk Alexandra                    ONIONA Kaliningrad             Russia              
3 Lewandowski Bartosz, Kucińska Paulina        CLASSIC Warszawa             Poland         

 

Category: Junior I, Class: Open, Style: Latin
1 Bunin Dmitriy, Ruselskaya Natalia                                                               
2 Kopczyński Adrian, Michaliszyn Sara        ALFA ASTRA Stargard Szcz.    Poland             
3 Mikrzak Maciej, Le Sylwia                        DUET Warszawa                      Poland               



Category: Junior II, Class: Open, Style: Standard
1   Sochacki Marcin, Młynek  Maja                OLIMP Wrocław            
2   Szkutnik Bartłomiej, Minkiewicz Alicja       JANTAR Elbląg             
3   Urbański Michał, Mikołajewska Ewelina     CLASSIC Warszawa 

 

Category: Seniors, Class: Hobby, Style: Standard-4
1 Wała Adam, Ciarczyńska Monika                       PERFECT Gdańsk                       
2 Nietubyć Stanisław, Goszyk Agnieszka             AKADEMIA TAŃCA Warszawa              
3 Dziurawiec Mariusz, Dziurawiec Agnieszka       JANTAR Elbląg   

 

IDSF OPEN LATIN
1 Hulboj Krzysztof, Lesar Janja             AKADEMIA TAŃCA Warszawa   Poland             
2 Chesnokov Aleksandr, Chesnokova Yuliya    Russia              
3 Sokolkov Alexey, Ivanova Natalia                  DINAMO Moscow             Russia 

 

Autor: J. Kozłowska - Dyrla

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna