Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Warszaty dla terapeutów

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Baltic Cup cz. 1

2007-10-20,

Kategoria : Taniec

Za nami pierwszy wieczór Baltic Cup i kolejne popołudnie z tańcem - na hali przy ulicy Karowej turniej rozpoczął się już o godz. 11.00. Właśnie trwa kolejna runda - IDSF Open Latin - a niebawem na parkiecie pojawią się seniorzy w tańcach standardowych.


Wczoraj rozpoczął się jeden z największych w regionie turniejów tanecznych, który potrwa do niedzieli. Międzynarodowy Festiwal Tańca Baltic Cup rozpoczął turniej punktowy tancerzy z niższymi klasami tanecznymi, „wschodzące gwiazdy" oraz turniej tancerzy na wózkach „Inte-Gracja".

 

W komisji sędziowskiej zasiadła - znana z telewizyjnego programu jako „Czarna Mamba" - Ivona Pavlović, która po zakończeniu zmagań tancerzy zgodziła się na wspólną fotografię z dziećmi ze szkoły podstawowej w Żurawcu, zaproszonymi przez sponsora imprezy - Lotos.

 

Zachwycone dzieciaki otrzymały także upominki od Lotosu.

Poniżej wyniki wieczornej części turnieju.

 

Elbląg, 19.10.2007


Lista sędziów

Witos Franciszek - Poland, Schiessler Ariane - Germany, Kavaliauskas Gediminas - Lithuania, Martynienko Sergei - Russia, Wota Robert - Poland, Szymańska-Pavlović Iwona - Poland, Mierzwa Andrzej - Poland, Grycmacher Antoni - Poland, Chojnacki Marek- Poland, Kolobova Elena - Russia

 

Kategoria wiekowa: Rising Stars,
Klasa: Open, Styl: Standard

1 Novikov Pavel, Iwanowicz Karolina CONTRA Warszawa
2 Sobieszek Paweł, Bocian Anna JANTAR Elbląg
3 Kapp Jörgen, Žeregelja Aleksandra REVALIA Tallin Estonia


Rising Stars Latin

1 Khudiakov Vladislav, Koliagina Elena DINAMO Moscow Russia
2 Milcarz Paweł, Kaczorowska Agnieszka CORTE Warszawa
3 Vyatkin Vladimir, Malakhova Ekaterina ONIONA Kaliningrad Russia

 

Autor: J. Kozłowska - Dyrla

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna