Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Te prace oddają charakter historii i tradycję Warmii i Mazur

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Baltic Cup- wyniki Hip Hop i Disco Dance

2007-10-21,

Kategoria : Taniec

Podczas drugiego dnia VIII Festiwalu Tańca mogliśmy obejrzeć zmagania tancerzy w stylu Hip Hop. Dziś, 21 października, odbył się turniej w stylu Disco Dance.

 

Wrzawa i oklaski z trybun, które powodują, że młodzi tancerze starają się pokazać z jak najlepszej strony. Muzyka, która powoduje, że nie można być obojętnym na to, co dzieje się na parkiecie.
Wczoraj zakończył się turniej w stylu Hip Hop. Zobaczyć mogliśmy występy solistów i solistki, duety, mini formacje i formacje. Poniżej podajemy wyniki duetów, mini formacji i formacji dnia wczorajszego, a także wyniki stylu Disco Dance.

 

HIP HOP

W kategorii duety-pary do 11 lat:
1. Magdalena Dudek i Julia Pawlaczyk JAST Wrocław
2. Joanna Adamska i Laura Peisert JAST Wrocław
3. Klaudia Janecka i Izabela Janecka JAST GCKiS Kobierzyce

 

W kategorii duety-pary od 12-15 lat:
1. Małgorzata Dąbrowska i Karolina Kamińska JAST Wrocław
2. Małgorzata Janusz i Agata Skowrońska JAST Wrocław
3. Klaudia Sławińska i Agnieszka Stefańska JAST Wrocław

 

W kategorii duety-pary powyżej 15 lat:
1. Natalia Radziszewska i Katarzyna Ćwierz JAST Kraków
2. Aleksandra Szwed i Marta Boczkowska GRAWITACJA Zamość
3. Beata Zjawin i Agata Zjawin JOWITA Gdynia

 

W kategorii mini formacje do lat 11:
1. JAST Wrocław
2. JAST GCKiS Kobierzyce

 

W kategorii mini formacje powyżej 15 lat:
1. KS GRAWITACJA Zamość
2. ST DUET Pomiechówek

 

W kategorii formacje powyżej 15 lat:
1. BLEF-JANTAR Elbląg

 

DISCO DANCE


W kategorii solistki do 11 lat:
1. Magdalena Dudek JAST Wrocław
2. Martyna Berbas JAST GCKiS Kobierzyce
3. Julia Pawlaczyk JAST Wrocław

 

W kategorii solistki od 12 do 15 lat:
1. Aleksandra Leszczyńska JAST Wrocław
2. Karolina Kamińska JAST Wrocław
3. Małgorzata Janusz JAST Wrocław

 

W kategorii solistki powyżej 15 lat:

  1. Natalia Radziszewska JAST Kraków
  2. Anna Jamiołkowska JOWITA Gdynia
  3. Marcelina Morelowska JAST Wrocław

 

W kategorii soliści od 12-15 lat:

  1. Mariusz Wilczewski RELIESE Olsztyn
  2. Kuba Pursa ST DUET Jabłonna

 

W kategorii duety-pary do 11 lat:

  1. Alicja Sawala i Marta Misiak JAST GOK Tarnowo Podgórne
  2. Marta Boros i Sebastian Skarbek RELIESE Olsztyn
  3. Julia Pawlaczyk i Aleksandra Nalepa JAST Wrocław

W kategorii duety-pary od 12-15 lat:

  1. Paulina Iwanicka i Aleksandra Leszczyńska JAST Wrocław
  2. Katarzyna Regulska i Joanna Wachowska ABSTRAKT Sochaczew
  3. Bartosz Bogdan i Dominika Pałczyńska ABSTRAKT Sochaczew

 

W kategorii duety-pary powyżej 15 lat:

  1. Karolina Kamińska i Marcelina Morelowska JAST Wrocław
  2. Iga Zjawin i Anna Jamiołkowska JOWITA Gdynia
  3. Malina Kopka i Weronika Księżak ABSTRAKT Sochaczew

 

W kategorii mini formacje do 11 lat:

  1. JAST Wrocław
  2. JAST GKiS Kobierzyce

 

W kategorii mini formacje od 12-15:

  1. JAST Wrocław
  2. ST DUET Otwock
  3. RELIESE Olsztyn

 

W kategorii formacje do 11 lat:

  1. Hipnotic III z Elbląga

 

W kategorii formacje juniorów:

  1. ABSTRAKT Sochaczew

 

W kategorii formacje powyżej 15 lat:

  1. ASTRAKT Sochaczew
  2. RELIESE II Nasielsk
  3. HIPNOTIC JANTAR Elbląg

 

Autor: Marta Mrozowska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna