Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Te prace oddają charakter historii i tradycję Warmii i Mazur

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Bażant i Jantar 2007- wyniki

2007-04-16,

Kategoria : Taniec

14 kwietnia 2007 odbył się Turniej Tańca Bażant 2007. Przedsięwziecie to było skierowane do najmłodszych stażem tancerzy którzy rozpoczeli naukę tańca we wrzeniu ubiegłego roku bądź w styczniu tego roku.


W Turnieju Tańca Bażant wzięło udział 150 osób które otrzymały klasę taneczną F.Turniej miał formę pokazową a nie rywalizacyjną. Bardzo żywiołowo zareagowała elbląska publiczność na występ elbląskich tancerzy którzy uczą się salsy . Salsomaniacy zaprezentowali się w trzech kategoriach: młodzież, dorośli oraz grupa zaawansowana.

 

Wyniki Jantar 15 kwietna 2007 r. pary EKT Jantar
kat. 12-13 klasa E
III miejsce Sebastian Krośnicki i Adrianna Jesionowska
IV miejsce Tomasz Łobocki i Adrianna Kondraczuk
V miejsce Damian Kolterman i Justyna Ostrowska
VI miejsce Łukasz Pierwienis i Martyna Nowaczyńska
VII miejsce Jarosław Maczyszyn i Magdalena Czuba
kat. 14-15 E
III miejsce Mateusz Kucharczyk i Agata Giźińska
V miejsce Kamil Ciesielski i Milena Stolarska
kat. 10-11 klasa D
II miejsce Paweł Beńko i Julia Bielecka
kat. 12-13 klasa D
III miejsce Zbrzeźny Patryk i Joanna Witkowska
kat. 14-15 D
VI miejsce Szymon Szylin i Marta Wajdlejt
kat. pow. 15 klasa D
I miejsce Denis Chrystian Mawa i Agata Groblewska
II miejsce Trzosowski Rafał i Paulina Hebel
III miejsce Michał Kowalewski i Adrianna Otręba
V miejsce Maciej Kierbedź i Adrianna Murawiec
VII miejsce Damian Murawiec i Sylwia Spiek
kat. 12-13 klasa C
III miejsce Radosław Wołos i Paulina Karpińska styl Standard i IV miejsce styl Latin
kat. 14- 15 klasa C styl Latin
I miejsce mateusz Czyżyk i Justyna Breś
III miejsce Paweł Jacewicz i Urszula Hryciuk
kat. pow 15 C Latin
VI miejsce Michał Nguyen i Julia Romanowska
kat. 14-15 klasa B Standard
I miejsce Rutkowski Sebastian i Arletta Wyżlic
II miejsce Mateusz Czyżyk i Justyna Breś
III miejsce Kamil Kopacz i Marta Pilipczuk
V miejsce Krzysztof taurogiński i Kornelia Kosińska
VI miejsce Paweł Jacewicz i Urszula Hryciuk
kat. 14-15 B Latin
I miejsce Krzysztof Taurogiński i Kornelia Kosińska
II miejsce Rutkowski Sebastian i Arletta Wyżlic
III miejsce Kamil Kopacz i Marta Pilipczuk
kat Pow 15 klasa A Standard
II miejsce Tomasz Wierciński i Paulina Misiak
III miejsce Michał Jedynak i Dorota Jedynak
V miejsce Michał Faliński I Izabella Gierulska
VI Paweł Jankowski i Fiałkowska Sylwia
kat pow 15 A Latin
V miejsce Tomasz Wierciński i Paulina Misiak

 

Komisja sędziowska przyznała:
Mateusz Kucharczyk i Agata Giźińska klasę taneczną D
Trzosowski Rafał i Paulina Hebel klasę taneczną C
Denis Chrystian Mawa i Agata Groblewska klasę taneczną C
Rutkowski Sebastian Wyzlic Arletta klasę taneczną A

 

Autor: M. Kucharczyk

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna