Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w czerwcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Bezpłatne szkolenia dla studentów

2007-05-07,

Kategoria : Taniec

Stowarzyszenie "Jantar" informuje o pierwszych spotkaniach organizacyjnych w elbląskich uczelniach wyższych, które objęte są programem "Towarzyska umiejetność-taniec".


Przypomnijmy, że projekt adresowany jest do studentów elbląskich uczelni, a będzie on obejmował zajęcia z tańca towarzyskiego oraz salsy i merengue. Pierwsze spotkania - w tym tygodniu.

 

- Dzięki bezpłatnemu prowadzeniu zajęć raz w tygodniu, w ciągu całego roku, projekt ma promować aktywną i zdrową formę spędzenia wolnego czasu, a także zachęcić do rozwijania zainteresowań tanecznych wśród elbląskich żaków - mówi Marek Kucharczyk z Centrum Tańca "Promyk".

 

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej dziś, 7 maja o godz. 14.00 w auli nr 215.
Spotkanie organizacyjne w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblagu odbędzie się jutro, 8 maja o godz. 14.00 na ulicy Wojska Polskiego w auli nr 109/110.
Spotkanie organizacyjne w Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego oddział zamiejscowy w Elblagu odbędzie się 11 maja o godz. 17.00 w auli.

 


Projekt dofinansowany jest ze środków Ministerwstwa Sportu.

 


Autor: J.Kozłowska-Dyrla

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna