Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w czerwcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

By andrzejki nie były stracone...

2007-10-25,

Kategoria : Taniec

Chcesz, by parkiet na imprezie andrzejkowej należał do Ciebie? Chcesz tańczyć lepiej niż inni, albo nie możesz znieść jesiennego przesilenia? Zapisz się do Elbląskiego Klubu Tańca „JANTAR". Spotkanie organizacyjne odbędzie się 7 listopada o godz. 17.30 w sali sportowej CKiWM „Światowid".

 

Nasz klub to nowoczesny, wielopokoleniowy ośrodek kultury tanecznej. Mili, ale przede wszystkim wykwalifikowani instruktorzy pomogą zgłębić tajniki nie tylko tańca towarzyskiego, ale m.in. salsy, flamenco, disco- dance, tańca irlandzkiego, baletu i wielu innych.

 

    Podczas „Baltic Cup" i „Baltic Cup Freestyle" prezentowanych było większość stylów tańca, których naukę oferujemy w naszej szkole. Jeżeli nie mieliście okazji na żywo zobaczyć tańca w wykonaniu mistrzów, zachęcamy do obejrzenia transmisji w gazecie multimedialnej eswiatowid.pl, którego wydawcą jest CKiWM „Światowid". Fantastyczne układy, wdzięk kobiet i wysportowane ciała mężczyzn, z pewnością przekonają nie jedną osobę, by skorzystała z naszej oferty.

 

Nie masz co zrobić z wolnym popołudniem?
Lubisz ruch i aktywność fizyczną?
Chcesz nawiązać nowe znajomości?
ZGŁOŚ SIĘ KONIECZNIE!


7 listopada 2007 godzina 17.30
sala sportowa CKiWM „Światowid"

 

PRZYJDŹ, A NIE POŻAŁUJESZ!


 By dowiedzie się więcej...
Przyjdź - ul. Browarna 80
Zadzwoń- 055 611 01 30/40
Napisz - promyk@swiatowid.elblag.pl
Wejdź na stronę: www.promyk.elblag.pl

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna