Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Ferie zimowe w Światowidzie

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Dancehall – warsztaty pełne energii i zabawy

2019-02-16,

Kategoria : Taniec

Chcesz wprowadzić się w słoneczny nastrój – przyjdź do Centrum Tańca Promyk na spotkanie z Dancehall, tańcem wywodzącym się z gorącej Jamajki.   

Dancehall to dynamika, płynność i zmysłowość w jednym. Tańczony zwykle na ugiętych nogach charakteryzuje się silnymi, ale i bardzo sensualnymi akcentami bioder, miednicy, klatki piersiowej i ramion. Obfituje w twerking, czyli rytmiczne potrząsanie pupą. Tańcząc dancehall każda kobieta może poczuć się pewna, silna, a także bardzo seksowna.

- Swoboda i energia w ruchu plus radosna i lekka muzyka sprawia, że podczas tańca uśmiech nie schodzi nam z twarzy – mówi Paula Radzikowska z CT "Promyk". – Warsztaty są zatem okazją do tego, aby nie tylko nauczyć się czegoś nowego, ale przede wszystkim świetnie się poczuć. Dodatkowo to potężna dawka ruchu, która doda nam energii.

Zajęcia poprowadzi Marta “Awantura” Machińska z gdańskiego Studia Tańca Siemanko – tancerka znajdująca się w czołówce polskiej sceny dancehall’owej. Na swoim koncie ma wiele osiągnięć m.in. półfinał IV edycji programu „Mam talent” jako grupa „White Slide”.

- Taniec to przede wszystkim dobra zabawa, dlatego na moich zajęciach panuje imprezowy klimat, który porywa, ale też dodaje pewności – mówi Marta "Awantura” Machińska. - W dancehall nie jest najważniejsze odtwarzanie idealnie kroków tylko energia, pozytywne nastawienie oraz „feeling”, który daje poczucie swobody.

Spotkanie z tańcem dancehall odbędzie się  w sobotę 16 lutego w godz. 15:30 – 17:30 w Centrum Tańca "Promyk" przy ul. Browarnej 80.

- Aby wziąć udział w warsztatach należy zgłosić się do Centrum Tańca "Promyk" mailowo, telefonicznie czy poprzez facebook – informuje Paula Radzikowska. – Wejściówki dostępne w dniu imprezy.


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna