Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Zapraszamy (wirtualnie) na wystawę „KINGSAJZ” | Daniel Stachula

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Darmowe zajęcia w „Promyku”

2018-09-17,

Kategoria : Taniec

Pragniesz spróbować czegoś nowego? Nie znalazłeś jeszcze zajęć dodatkowych dla siebie czy swojego dziecka? Centrum Tańca „Promyk” zaprasza na dwa tygodnie darmowych zajęć!  Od 17 do 30 września w „Promyku” odbędą się Dni Otwarte. W nowej ofercie na sezon 2018/2019 każdy znajdzie coś dla siebie!

Podczas Dni Otwartych czekają na Was, całkowicie za darmo, dwa tygodnie lekcji różnorodnych technik tanecznych, zajęcia fitness i nie tylko. Udział może wziąć każdy, kto chciałby znaleźć dla siebie odpowiedni styl. Nowa oferta skierowana jest do osób w każdym wieku.

Dla dzieci w wieku od 3 do 4 lat - Rytmika, czyli nauka podstaw tańca w formie zabawy, która pozytywnie wpływa na rozwój fizyczny oraz intelektualny dziecka. Dla tych nieco starszych, od 4 do 6 lat, proponujemy Dziecięcą Akademię Tańca – podstawy tańca nowoczesnego oraz tańca towarzyskiego, które pomagają kształtować koordynację i poprawną postawę ciała. Dla osób w wieku 7-15 lat – Taniec towarzyski dla dzieci i młodzieży. Osoby trenujące taniec towarzyski wiedzą, że nie są to tylko kroki i choreografie walca wiedeńskiego czy rumby. To przede wszystkim styl bycia, dobre maniery, nauka cierpliwości, wytrzymałości i odporności. Zajęcia z tańca  towarzyskiego dla dzieci i młodzieży rozpoczynamy już 15 września. Dzieci w wieku 6-12 lat zapraszamy na zajęcia Sumba Kids i Hip-Hop, a młodsze dziewczynki – od 5 roku życia – zapisać można na Gimnastykę artystyczną, która łączy w sobie elementy akrobatyki, baletu i tańca.

Dla dorosłych oraz dla seniorów również polecamy taniec towarzyski. To propozycja dla par, które pragną poznać kroki i figury tańców standardowych i latynoamerykańskich. To również nauka zasad poruszania się na parkiecie, poprawa koordynacji ruchowej, a także możliwość rozładowania emocji oraz wyrażania pasji.

Ruch, aktywność i ćwiczenia wpływają pozytywnie na nasze zdolności umysłowe oraz fizyczne. Centrum Tańca „Promyk” w swojej ofercie posiada również zajęcia, które pozwalają zrzucić zbędne kilogramy, wzmocnić i ujędrnić ciało, spalić kalorie czy zrelaksować się po ciężkim dniu. Proponujemy: Pilates – ćwiczenia na kręgosłup, Stepy- zajęcia na platformach, Stay Fit – trening funkcjonalny, Lady Latino- zmysłowe choreografie dla pań solo i Fit Ball – ćwiczenia z piłkami gimnastycznymi

 

16 września w niedzielę zapraszamy również na Maraton Naborowy, realizowany w ramach zadania "Aktywność sportowa = zdrowie", dofinansowanego ze środków Gminy Miasta Elbląg, który odbędzie się w holu głównym CSE „Światowid” w godz. 16-19. W programie pokazy taneczne oraz bezpłatne warsztaty. Zapraszamy!


Autor: Paula Radzikowska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna