Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w czerwcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Dla rodziców i dzieci

2007-01-10,

Kategoria : Taniec

„Światowid" zaprasza na kolejne kursy tańca. Tym razem ma specjalną ofertę dla dzieci i młodzieży, a dla rodziców - salsę solo dla dorosłych.


- Po dwóch programach nauki tańca skierowanych do gimnazjalistów, tj. programie realizowanym wspólnie z Urzędem Miasta "Uczyć sie aby być" oraz programie "Taniec - sport dla każdego" fifnansowanego przez Ministerstwo Sportu, a skierowanego do uczniów szkół podstawowych duża liczba dzieci i młodzieży zasiliła szeregi Elbląskiego Klubu Tańca "Jantar" - mówi Marek Kucharczyk z Centrum Tańca "Promyk".- Liczymy, że było to około 100 osób. Jak widać zainteresowanie tańcem jest, stąd kolejne takie kursy dla dzieci i nastolatków.
Salsą "Światowid" podbił serca elblążan w okresie wakacji, ale gorące rytmy spodobały się do tego stopnia, że obecnie sekcja salsa solo w CKiWM liczy około 50 osób, które reprezentują bardzo zaawansowany poziom tańca .
Spotkanie organizacyjne na taniec towarzyski dla dzieci i młodzieży obędzie się w sobotę i niedzielę 13-14.01.2007 r. o godz. 16.30 w CKiWM "Światowid", a na nowy nabór sekcji salsa solo „Światowid" zaprasza w środę 17.01.2007r. o godz. 19.00 w Kawiarni Muza (II p CKiWM).

 

Autor: J. Kozłowska - Dyrla

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna