Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Te prace oddają charakter historii i tradycję Warmii i Mazur

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Dzisiejszy wieczór kończy ósmy „Baltic Cup"

2007-10-21,

Kategoria : Taniec

W niedzielę turniej zakończyły zmagania tancerzy w kategorii IDSF Open Standard oraz półfinały Junior II w stylu latynoamerykańskim.

 

Galę oficjalnie otworzył przedstawiciel sponsora rozgrywanego w niedzielny wieczór Specjal Cup Pan Roman Korzeniowski z Grupy Żywiec SA Browar w Elblągu.

 

W przerwach między finałami w pokazie artystycznym wystąpiły tancerki tańca irlandzkiego - grupa Elphin z Gdańska oraz zobaczyć można było pokaz artystyczny w wykonaniu Fabio Selmi i Simony Fancello - utytułowanej pary w kategorii Professional, którzy specjalnie dla elbląskiej publiczności wykonali Walc angielski, Tango i Slow fox.
A oto wyniki ostatniego dnia turnieju:

 

HOBBY Latin

1 DZIURAWIEC Mariusz, DZIURAWIEC Agnieszka JANTAR Elbląg Poland
2 KRAIŃSKI Jarosław, KRAIŃSKA Anna JANTAR Elbląg Poland
3 GODZIEBIEWSKI Marek, GODZIEBIEWSKA Barbara AKADEMIA TAŃCA Warszawa Poland


Junior II Open Latin

1 URBAŃSKI Michał, MIKOŁAJEWSKA Ewelina CLASSIC Warszawa Poland
2 DANILCZUK Michał, TYSZKO Natalia CORTE Warszawa Poland
3 TESLJA Jan, SCHMIDT Kamila CONTRA Warszawa Poland

 

IDSF International Open Standard

1 Kiszka Wiktor, Garlicka Małgorzata JANTAR Elbląg Poland
2 Zaramella Andrea, Ingrosso Laetizia Ireland
3 Kosaty Marek, Glazik Paulina ESTELA Olsztyn Poland

 

Wszystkim tancerzom gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycję naszego festiwalu.

 

Autor: J. Kozłowska - Dyrla

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna