Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Zapraszamy (wirtualnie) na wystawę „KINGSAJZ” | Daniel Stachula

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Elblążanie 12 parą świata!

2007-04-11,

Kategoria : Taniec

Z radością informujemy o kolejnym sukcesie pary trenującej w Elbląskim Klubie Tańca "Jantar"! Mistrzowie Polski - Alicja Minkiewicz i Bartłomiej Szkutnik - reprezentowali nasz kraj na Mistrzostwach Świata w Tańcach Standardowych w kategorii Junior II, jakie odbyły się 7 kwietnia w Moskwie.


     W turnieju startowało 61 par z całego świata m.in. Australii, Malezji, USA i Republiki Południowej Afryki. Elbląska para, reprezentująca nie tylko nasz klub, ale i całą Polskę, zajęła 12 miejsce. Oznacza to, że w Elblągu trenują tancerze uznani przez IDSF za 12 parę świata w swojej kategorii wiekowej (14 - 15 lat). A warto podkreślić, że wśród sędziów nie było przedstawiciela z Polski.
Wyjazd na Mistrzostwa Świata poprzedziły ponad dwutygodniowe bardzo intensywne przygotowania - w Norwegii pod okiem wybitnego trenera Tora Floysvika oraz tygodniowy codzienny trening prowadzony przez Antoniego Czyżyka.

 

Autor: J. Kozłowska - Dyrla

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna