Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Zapraszamy (wirtualnie) na wystawę „KINGSAJZ” | Daniel Stachula

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Epidemia salsy

2007-01-16,

Kategoria : Taniec

Kiedy w wakacje - mówi Marek Kucharczyk instruktor tańca CKiWM „Światowid" - stawialiśmy pierwsze kroki podczas kursów salsy solo i salsy w parach, kiedy bawiliśmy się co tydzień na salsotekach, nie spodziewaliśmy się nawet, że elblążanie aż tak polubią gorące rytmy. Salsa cieszy się w Elblągu tak dużym zainteresowaniem - kontynuuje instruktor - że postanowiliśmy rozpocząć nowy kurs salsy solo dla początkujących. Zapraszam na pierwsze zajęcia już w środę 17 stycznia o godz. 19.00 w Kawiarni Muza (II p CKiWM).


Na zajęcia przychodzą i nastolatki i studenci, i osoby po tzw. czterdziestce. Ich zdaniem jest to doskonała okazja do dobrej zabawy, ale i rewelacyjny sposób na dobrą kondycję, lepszy nawet niż aerobik czy siłownia. Tańcząc zapomina się o wysiłku, a w przypadku salsy spala się naprawdę bardzo dużo energii. Tancerze uczestniczący w kursach od wakacji reprezentują już bardzo zaawansowany poziom, dlatego czas zaprosić na zajęcia kolejnych elblążan. W środę pierwsze zajęcia salsy solo dla początkujących.
- Na kurs zapraszamy naprawdę wszystkich i już dziś zachęcamy do udziału w wielkiej salsotece, którą planujemy zorganizować na zakończenie karnawału - dodaje Marek Kucharczyk. - Poprowadzą ją tancerze współpracujący z kubańskim muzykiem i ambasadorem salsy w Polsce - Jose Torresem.

 

Autor: em

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna