Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Ferie zimowe w Światowidzie

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Hip-hopowe zajawki

2019-02-06,

Kategoria : Taniec

„Hip-hopowe zajawki” to nowa oferta Centrum Tańca „Promyk” skierowana do elbląskich szkół podstawowych. Wszystkich zainteresowanych uczniów klas III-VI zapraszamy do zapisów na ciekawe spotkanie połączone z pokazem oraz warsztatami tanecznymi. 

Hip-hop jest nowoczesnym stylem tanecznym,  który opiera się na dynamicznych i skocznych ruchach. Styl ten narodził się w latach siedemdziesiątych w Nowym Jorku, wraz z rozwojem kultury i muzyki hip-hop.

– Nauka hip-hopu polega nie tylko na powtarzaniu choreografii, to również potężna dawka streetowego luzu, pozytywnej energii, zdrowego ruchu i werwy  – mówi Zyta Wrzos z Centrum Tańca „Promyk”.

Na początku najważniejsze jest, aby opanować podstawy prostych ruchów tanecznych. W przeciwieństwie do innych form tańca, które wymagają przestrzegania ustalonych reguł, hip-hop pozwala na wolne improwizacje do energetycznej muzyki.

W programie spotkania w ramach „Hip-hopowych zajawek” przewidziane są warsztaty taneczne z instruktorem, pokaz tańca, film lub prezentacja przybliżająca specyfikę i kulturę hip-hopową oraz niespodzianka dla każdego uczestnika. Termin i godziny do ustalenia (czas trwania ok. 1,5h).

Pełna oferta i harmonogram zajęć dostępne są na stronie: www.promyk.elblag.pl

Informację odnośnie płatności można uzyskać w biurze Centrum Tańca „Promyk”

tel. +48  55 611 01 30/40
tel. kom. +48 609 977 220
e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl 

facebook/CentrumTańcaPromyk  


Autor: Paula Radzikowska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna