Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Zapraszamy (wirtualnie) na wystawę „KINGSAJZ” | Daniel Stachula

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Inte-Gracja

2007-10-16,

Kategoria : Taniec

Po raz kolejny oragnizatorzy Baltic Cup udowadniają, że taniec nie zna barier - odbywający się w Elblągu turniej nie zna ograniczeń nie tylko stylów, ale też sprawnościowych.


W ramach 8. Międzynarodowego Festiwalu Tańca „Baltic Cup" prezentowali się już tancerze breakdance, tancerki brzucha, czy zawodniczki gimnastyki artystycznej, a od kilku lat towarzyszy mu też turniej tancerzy na wózkach. W tym roku odbędzie się on pod hasłem „Inte-Gracja" taneczne spotkania młodzieży.

 

- To turniej par, w którym przynajmniej jedna z osób jeździ na wózku - wyjaśnia Magdalena Czarocka z CKiWM "Światowid". - Możemy go zrealizować dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

Turniej odbędzie się pierwszego dnia Festiwalu „Baltic Cup", 19 października na godz. 18.30 w hali przy ul. Karowej.

 

 

Autor: J.Kozłowska-Dyrla

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna