Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Zapraszamy (wirtualnie) na wystawę „KINGSAJZ” | Daniel Stachula

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Jedziemy na obóz!

2018-07-26,

Kategoria : Taniec

W dniach od 26 lipca do 5 sierpnia tancerze z Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar” wezmą udział w obozie Summer Dance Camp. Wyjazd zorganizowany jest dla par tanecznych posiadających wyższe klasy taneczne oraz dla tych, którzy stawiają w tańcu pierwsze kroki. Pełne atrakcji jedenaście dni miłośnicy tańca towarzyskiego spędzą w urokliwej Iławie nad Jeziorakiem, w „Krainie Tysiąca Jezior”.

Summer Dance Camp to połączenie intensywnych treningów z wakacyjną zabawą, wypoczynkiem i edukacją. Realizowane podczas obozu zajęcia sportowo-taneczne mają na celu rozwijanie w młodych tancerzach pasji, doskonalenie ich warsztatu, pracę nad choreografią i szlifowanie umiejętności związanych z poczuciem rytmu czy koordynacją. Obóz jest również doskonałym sposobem na odpoczynek i odskocznię od miesięcy spędzonych na nauce w szkole.

- Podczas zgrupowania codziennie odbywać się będą warsztaty z tańca towarzyskiego w stylu standardowym i latynoamerykańskim - mówią organizatorzy. - O wysoki poziom treningów zadba profesjonalna i certyfikowana kadra trenerska i instruktorska.

Podczas obozu nie zabraknie również innych form aktywności fizycznej, takich jak: zawody w piłkę siatkową, mecze koszykówki czy piłki nożnej. Organizowane będą również rozgrywki w badmintona czy tenisa stołowego. W wolnym czasie dzieci będą mogły korzystać z różnorodnego sprzętu sportowego i gier planszowych.

- Uczestnicy będą spędzać czas wśród atrakcji, jakie dostarcza ta malownicza okolica Pojezierza Iławskiego: plażowanie i kąpiele w Jezioraku, czy spacery ścieżką dydaktyczną w Parku Krajobrazowym - dodają organizatorzy. - Dzieci integrować się będą również na ogniskach i dyskotekach. Odbędzie się też chrzest dla nowicjuszy oraz pasowanie na tancerza.  

Takie taneczne wakacje są znakomitym sposobem na zainspirowanie dzieci do prowadzenia aktywnego trybu życia, łączenia obowiązków z przyjemnościami i zawiązywania przyjaźni w środowisku tanecznym.

Obóz zostanie zrealizowany w ramach zadania Summer Dance Camp dofinansowanego ze środków Gminy Miasta Elbląg.


Autor: Paula Radzikowska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna