Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Ferie zimowe w Światowidzie

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Jesienny Maraton Fitness

2018-11-24,

Kategoria : Taniec

Pogoda za oknem nie zachęca do działania? Centrum Tańca „Promyk” przygotowało dla Was coś specjalnego! Trzy godziny świetnej zabawy, tysiące spalonych kalorii i pozytywne wibracje – to wszystko na darmowym Maratonie Fitness, który odbędzie się w sobotę 24 listopada.

Pożegnaj jesienną depresję i przyjdź do „Promyka” po doładowanie energetyczne. Na imprezie pojawią się trzy różne formy aktywności:
PILATES – wzmocni i odciąży kręgosłup, uelastyczni ciało i obniży poziom stresu. STEPY – trening wytrzymałościowy, który świetnie poprawi kondycję i wzmocni dolne partie ciała. FIT BALL – ćwiczenia gimnastyczne na piłce, które rozluźnią mięśnie oraz zrelaksują ciało. Maraton poprowadzą doświadczone instruktorki: Paulina Czyżyk, Justyna Michalak oraz Marta Pilipczuk.

- Maraton przeznaczony jest dla wszystkich, którzy nie boją się wyzwań i chcą spróbować swoich sił w trzech różnych formach aktywności. Gwarantowana znakomita zabawa, mnóstwo spalonych kalorii, doskonałe samopoczucie, czy motywacja do tego, aby w końcu się za siebie wziąć i rozpocząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną – mówią organizatorzy.

Dynamiczna muzyka, ogromna ilość endorfin i konkretny wycisk – tego możecie spodziewać się na trzygodzinnej imprezie fitness, za którą nie zapłacicie zupełnie nic! Wystarczy zabrać ze sobą wygodne buty, ręcznik, butelkę wody oraz motywację do działania i dobry humor!

Impreza odbędzie się w Centrum Tańca „Promyk”, ul. Browarna 80.

Startujemy o godzinie 17:00

W programie:

17:00-18:00 PILATES

18:00-19:00 STEPY/ FIT BALL (podział na grupy)

19:00-20:00 STEPY/ FIT BALL (podział na grupy)

 

Wstęp na maraton jest bezpłatny! Zapraszamy do zapisów. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie www.promyk.elblag.pl
     
Biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
 tel. +48  55 611 01 30/40
 tel. kom. +48 609 977 220
 e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl 

facebook/CentrumTańcaPromyk


Autor: Paula Radzikowska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna