Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Szkolenie uczestników projketu Siła Wsparcia / Strenght of Support w Elblągu

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Kandydaci na mistrzów

2007-06-18,

Kategoria : Taniec

40 par wzięło udział w II Sportowej Spartakiadzie Tanecznej, która odbyła się w elbląskim „Światowidzie”. 


Swoje umiejętności zaprezentowali początkujący tancerze - uczestnicy kursów, które prowadzi Centrum Tańca „Promyk”.  

Byli to tancerze, którzy posiadają klasy taneczne E i F.

 

- Młodzi adepci tańca mogli pokazać publicznie, swoim rodzicom i kolegom, czego nauczyli się na zajęciach - mówi Joanna Karpiuk z „Promyka”.

 

Widzowie obejrzeli też pokazy w wykonaniu uczestników zajęć salsy solo, którzy tańca uczą się od około roku oraz występy dwóch grup tańca nowoczesnego, które pracują w „Promyku”: Hypnotic 2 i Blef.


 
A oto wyniki Spartakiady:


 
Grupa 10 - 11 lat klasa E

I miejsce- Wawro Mateusz, Kolterman Dominika
II miejsce- Bobek Sebastian, Lis Dorota

 

Grupa do 12 lat klasa  F

3 miejsce (10) Podnalski Adrian, Ślęzak Kinga
2 miejsce (11) Wojniusz Michał, Antczak Kinga
1 miejsce (9) Groblewski Michał, Pawłowska Alicja

 

Grupa 12 – 13 lat klasa E
III miejsce (19) Maczyszyn Jarosław, Czuba Magda
II miejsce (20) Łobocki Tomasz, Kondraczuk Adrianna
I miejsce (18) Kolterman Damian, Ostrowska Justyna

 

Grupa 14 – 15 lat klasa E

II miejsce (35) Kusowski Patryk, Kołtunowska Paulina
I miejsce (34) Kamil Ciesielski, Milena Stolarska

 

Grupa 14 - 15 lat klasa F

III miejsce(24) Adam Popowski, Monika Sokołowska
II miejsce (28) Mateusz Szmurło, Justyna Bedra
I miejsce (23) Piotr Cieszkowski, Patrycja Sadło

 

Powyżej 15 lat klasa F

III miejsce (38) Marcin Angowski, Hanna Żuchowska
II miejsce (37) Damian Zakrzewski, Joanna Karbowska
I miejsce (40) Szymon Dobosik, Arusik Hovakimyan

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna