Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w czerwcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Karnawałowa Salsoteka

2007-01-25,

Kategoria : Taniec

Karnawał trwa i w związku z tym Centrum Kultury „Światowid" zaprasza na Wielką Salsotekę, która odbędzie się w piątek 26 stycznia o godzinie 20.00. Magię salsy odkryją nam specjalnie na tę okazję zaproszeni goście, tancerze współpracujący z Jose Torresem - z kubańskim muzykiem i ambasadorem salsy w Polsce - którzy zaprezentują nam jak należy tańczyć do tych gorących rytmów. Tego wieczoru do Światowida zapraszamy wszystkich, tym bardziej, że wejście na imprezę jest bezpłatne.


Zapraszamy również tych, którzy nie mają pojęcia o salsie, będzie bowiem okazja do nauczenia się jej pod czujnym okiem profesjonalistów- tym razem w tajniki tańca wprowadzać będą zaproszeni goście.
Kolejnym elementem programu - po nauce - będzie praktyka, czyli okazja do sprawdzenia świeżo nabytych umiejętności podczas salsoteki - dyskoteki w rytmach salsy.
Podsumowując - zapowiada się dobra zabawa - pokaz tańca mistrzów, nauka kroków i tańce przy gorących rytmach salsy nawet do późnej nocy.

 

CKiWM „Światowid" - 26 stycznia, godzina 20.00
wstęp bezpłatny

 

Autor: em

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna