Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Zapraszamy (wirtualnie) na wystawę „KINGSAJZ” | Daniel Stachula

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Karnawałowy Kurs Tańca

2007-01-03,

Kategoria : Taniec

Tych, którzy nie zdecydowali się na udział w intensywnych Sylwestrowych Warsztatach Tańca, organizowanych przez CKiWM „Światowid", gorąco namawiamy na kurs karnawałowy.

 

- Pary, które zdecydowały się na pobranie nauk tańca u najlepszych tancerzy w mieście nie tylko nie żałują swej decyzji, ale chcą kontynuować naukę - mówi Antoni Czyżyk, dyrektor CKiWM „Światowid". - Okazało się, że nasze warsztaty zmotywowały 9 par do stałych zajęć. Stąd pomysł na kontynuację nauki i zaproszenie kolejnych osób do wspólnych treningów przed karnawałowymi zabawami.
Spotkanie uczestników intensywnych warsztatów oraz nabór na Karnawałowy Kurs Tańca odbędzie się w sobotę, 6 stycznia o godz. 17.30 w Centrum Tańca „Promyk" przy ulicy Browarnej. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu po 2 godziny zegarowe, a obejmować będą tańce standardowe i latynoamerykańskie. Opłata wynosi 40 zł za miesiąc nauki, a uczestnicy Karnawałowego Kursu Tańca będą mieli możliwość nieodpłatnego uczestnictwa w zajęciach z salsy, jakie odbywają się w czwartki o godz. 18.00 w Kawiarni „Muza".
Jeśli więc Twoim noworocznym postanowieniem po Sylwestrze była nauka tańca - masz okazję. Zapraszamy!

 

Autor: Justyna Kozłowska - Dyrla

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna