Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Projekt "Akademia +60"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Maraton naborowy - warsztaty i pokazy

2019-09-15,

Kategoria : Taniec

Taniec to pasja, taniec to wolność, to fantastyczne spędzanie czasu.  Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza i zachęca do aktywności tanecznej. W niedzielę 15 września w Centrum Tańca „Promyk" odbędzie się Maraton Naborowy.

Podczas maratonu przedstawiona zostanie oferta „Promyka” na nowy sezon 2019/2020. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, a także obejrzeć pokazy taneczne w wykonaniu zaawansowanych grup działających od kilku już lat przy Centrum Tańca "Promyk". Będzie to znakomity sposób na spędzenie czasu wolnego z rodziną, a jednocześnie będzie to szansa na dobranie dla siebie czy swojego dziecka idealnej formy aktywności.

 
Maraton Naborowy realizowany jest w ramach zadania "Nakręcamy się na aktywność" dofinansowanego ze środków Gminy Miasta Elbląg.


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna