Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Decoupage na szkle - Akademia +60

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

OTTS Jantar 2019 za nami

2019-02-25,

Kategoria : Taniec

Poruszająca muzyka, przepiękne stroje, ogromne emocje - tak w skrócie można podsumować Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego „Jantar”, który odbył się 23-24 lutego w hali MOS wraz z Mistrzostwami Polski FTS w tańcach standardowych. W tym roku w turnieju wzięło udział łącznie 70 par z 22 klubów tanecznych z całej Polski. 

W ubiegły weekend młodzi i niezwykle utalentowani tancerze w różnym wieku, rywalizowali ze sobą w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego „Jantar”. W zawodach wzięło udział łącznie 70 par z 22 klubów tanecznych, zarówno z Elbląga jak i całej Polski. W tym roku gościliśmy kluby z m.in. Wieliczki, Warszawy, Pruszkowa, Ostrołęki, Olsztyna, Gdańska, Sopotu, Augustowa, Białegostoku, Torunia, Bydgoszczy, Morąga, Inowrocławia, Kołobrzegu czy Giżycka. Uczestnicy rywalizowali ze sobą aż w czternastu kategoriach.

OTTS „Jantar” wpisał się na stałe w kalendarz polskich turniejów tanecznych i cieszy się od wielu lat ogromnym powodzeniem.

Tancerze walczyli zarówno o punkty i miejsca na podium, jak również o nominację do wyższych klas tanecznych. Pary Elbląskiego Klubu Tańca "Jantar" zaprezentowały - jak zwykle - znakomite umiejętności taneczne oraz  bardzo wysoki poziom.

Poniżej przedstawiamy wszystkie wyniki uczestników z Elbląskiego Klubu Tańca "Jantar":

 

SOBOTA (23.02)

10-11 C ST

2. Gabriel Pietras - Julia Kawa         

3. Błażej Jezierski - Malwina Cybulska        

10-11 C LA

2. Gabriel Pietras - Julia Kawa         

3. Błażej Jezierski - Malwina Cybulska        

10-11 F Komb. 6T

1. Łukasz Sarnowski - Justyna Joanna Reich           

3. Krzysztof Ryszard  Szostak – Amelia Szewczyk

12-13 F Komb. 6T

1. Filip Smolarek – Otylia Walińska

3. Jurand Kuźniarski - Zuzanna Daraszkiewicz       

6. Oskar Koperczak - Emilia Waluszkiewicz           

14-15 D ST

1. Michał Dreger – Kinga Sokalska

14-15 D LA

2. Michał Dreger – Kinga Sokalska

3. Wiktor Walczak - Julia Skwira     

10-11 E Komb. 6T

1. Marceli Józefowicz – Patrycja Jankowska

4. Marcel Żmijewski – Zuzanna Filipiak

5. Mariusz Zamiara - Amelia  Saryk

6. Krzysztof Wiśniewski - Zofia Bieraga     

9. Tomasz Sokół - Kornelia Wasiłyszyn       

14-15 C ST

5. Maksymilian Kodrzycki - Julia Sowa       

9. Wiktor Walczak - Julia Skwira     

11. Nikodem Stańczewski -  Julia Fidut      

12. Michał Dreger – Kinga Sokalska

14-15 C LA

6. Maksymilian Kodrzycki – Julia Sowa

9. Nikodem Stańczewski – Julia Fidut         

NIEDZIELA (24.02)

10-11 D ST

1. Gabriel Pietras - Julia Kawa         

2. Błażej Jezierski - Malwina Cybulska        

3. Mariusz Zamiara - Amelia  Saryk

10-11 D LA

1. Gabriel Pietras - Julia Kawa         

2. Błażej Jezierski - Malwina Cybulska        

3. Mariusz Zamiara - Amelia Saryk  

12-13 E Komb. 8T

1. Oskar Penke - Dominika Rybska (zdobyli wyższą klasę taneczną „D”)

3. Szymon Piotr Nowak - Paulina Olejnik   

14-15 E Komb. 8T

3. Tomasz Zamiara – Kornelia Orzoł

pow.15 D ST

3. Jakub Arapinowicz – Kamila Kurkowska

pow.15 D LA

3. Jakub Arapinowicz - Kamila Kurkowska 

12-13 D ST

1. Paweł Szreder - Wiktoria Szymańska      

2. Olaf Krawczyk - Klaudia Ulkowska        

6. Oskar Penke - Dominika Rybska  

10. Bartosz Woliński - Maja Konarzewska  

12-13 D LA

2. Paweł Szreder - Wiktoria Szymańska      

4. Olaf Krawczyk - Klaudia Ulkowska        

7. Bartosz Woliński - Maja Konarzewska    

8. Oskar Penke - Dominika Rybska

 

OTTS Jantar został zrealizowany w ramach zadania „Kierunek taniec” dofinansowanego ze środków Gminy Miasta Elbląg


Autor: Paula Radzikowska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna