Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Warsztaty malowania nićmi - Akademia +60

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Pierwszy dzień Mistrzostw Polski FTS 2019 za nami

2019-02-24,

Kategoria : Taniec

W hali sportowej przy ulicy Kościuszki 77a trwają Mistrzostwa Polski Federacji Tańca Sportowego w tańcach standardowych. W sobotę, 23 lutego, rozegrany także został Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego JANTAR. Dziś, w niedzielę, gala wieczorna rozpocznie się o godzinie 18.00.

Poniżej podajemy wyniki pierwszego dnia. Wyniki Mistrzostw Polski FTS na bieżąco śledzić można na stronie www.


10-11 C ST "C" ST i LA

1.    Rumiński Gracjan & Woźniak Natalia    DANCE IMPERIUM - Pruszków
2.    Pietras Gabriel & Kawa Julia    JANTAR - Elbląg
3.    Jezierski Błażej & Cybulska Malwina    JANTAR - Elbląg

14-15 D ST "D" ST

1.    Dreger Michał & Sokalska Kinga    JANTAR - Elbląg
2.    Stolarczyk Iwo Natan & Jaśkowiak Vanessa    DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
3.    Rakowski Szymon & Woltman Gabriela    FOCUS - Olsztyn


14-15 D LA "D" LA

1.    Kieca Piotr & Kubalewska Agnieszka    TEMPO - Bydgoszcz
2.    Dreger Michał & Sokalska Kinga    JANTAR - Elbląg
3.    Walczak Wiktor & Skwira Julia    JANTAR - Elbląg
4.    Stolarczyk Iwo Natan & Jaśkowiak Vanessa    DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
5.    Rakowski Szymon & Woltman Gabriela    FOCUS - Olsztyn

pow.15 E Komb. 8T "E"

1.    Konrad Jakub & Sobiech Justyna    FALA - Sopot
2.    Maślankowski Kacper & Sitkiewicz Wiktoria    UKS PASJA - Szczawin Kościelny
3.    Ćwikliński Oliwier Konstanty & Makarewicz Barbara Kinga    ST U MIRKA - Morąg
4.    Rutkowski Dominik & Lewińska Agata    AS - Gdańsk
5.    Nowakowski Paweł Mateusz & Nowakowska Aleksandra Maria    TANGO - Gdańsk
6.    Zakrzewski Tomasz & Sobkowicz Beata    TANGO - Gdańsk

10-11 E Komb. 6T "E"

1.    Józefowicz Marceli & Jankowska Patrycja    JANTAR - Elbląg
2.    Mazurczyk Jan & Wasiewicz Malwina    FALA - Sopot
3.    Wójcik Wojciech & Siudzińska Antonina    SKT FABRYKA TAŃCA - Bydgoszcz
4.    Żmijewski Marcel & Filipiak Zuzanna    JANTAR - Elbląg
5.    Zamiara Mariusz & Saryk Amelia    JANTAR - Elbląg
6.    Wiśniewski Krzysztof & Bieraga Zofia    JANTAR - Elbląg
7.    Ratajczak Michał Franciszek & Pietraszewska Marta Alicja    SKT FABRYKA TAŃCA - Bydgoszcz

14-15 C ST "C" ST

1.    Ciopała Michał & Nawalany Julia    MCT - Wieliczka
2.    Drewkowski Kacper & Kot Martyna    AMBER - Kołobrzeg
3.    Felski Kacper & Sobczyk Aleksandra    AMBER - Kołobrzeg
4.    Świątkowski Szymon & Kruszniewska Zuzanna    PROMENADA - Augustów
5.    Kodrzycki Maksymilian & Sowa Julia    JANTAR - Elbląg
6.    Kieca Piotr & Kubalewska Agnieszka    TEMPO - Bydgoszcz
7.    Krasiński Kamil & Krasińska Karolina    BLACK DANCE - Gdańsk

14-15 C LA "C" LA

1.    Ciopała Michał & Nawalany Julia    MCT - Wieliczka
2.    Jarosz Franciszek & Lewińska Julia    TEMPO - Bydgoszcz
3.    Drewkowski Kacper & Kot Martyna    AMBER - Kołobrzeg
4.    Łowicki Damian & Kozikowska Paulina    BLACK DANCE - Gdańsk
5.    Kieca Piotr & Kubalewska Agnieszka    TEMPO - Bydgoszcz
6.    Kodrzycki Maksymilian & Sowa Julia    JANTAR - Elbląg

MP Młodzież ST

1.    Greczyński Kacper & Dąbrowska Natalia    AMBER - Kołobrzeg
2.    Snochowski Błażej & Ryś Zuzanna    KTT DUET - Warszawa
3.    Kwaśniak Robert & Łabuz Justyna Teresa    KTT DUET - Warszawa
4.    Bednarz Jan & Lassak Wiktoria    KS M-TEAM - Kraków
5.    Raputa Kacper & Tylek Wiktoria    ST ELITA - Kraków
6.    Bochenek Kamil & Mierzwa Pola    PM - Lubin

MP Dorośli ST

1.    Myćka Dariusz Krzysztof & Freiberga Madara    UKS FEELING - Warszawa
2.    Brzozowski Mateusz & Możdżonek Justyna    UKS FEELING - Warszawa
3.    Zacharewicz Michał & Czyżyk Katarzyna    JANTAR - Elbląg
4.    Szkutnik Bartłomiej & Brychcy Agata    UKS FEELING - Warszawa
5.    Jeschke Jacek & Żudziewicz Hanna    CONTRA SPORT - Warszawa
6.    Sciamanna Eros & Jaglińska Anna Angelika    SKT PASJA - Kraków

MP Senior III ST

1.    Misztal Piotr & Misztal Monika    CLASSIC DANCESPORT - Warszawa
2.    Gajda Emil & Gajda Dorota    PERFECT DANCE - Wrocław
3.    Chrzuszcz Robert & Chrzuszcz Urszula    PM - Lubin
4.    Guzikowski Marek & Guzikowska Joanna    FOCUS - Olsztyn
5.    Wasilewski Marek & Wasilewska Krystyna    PROMENADA - Augustów
6.    Nowak Krzysztof & Nowak Danuta    PM - Lubin
7.    Handke Krzysztof & Handke Ewa    LATINO CAFE - Gdynia

MP Senior IV ST

1.    Cichy Mieczysław & Cichy Ewa    TKS CREATIVE DANCE - Rumia
2.    Pasierb Tadeusz Marian & Pasierb Teresa Agata    HART - Nowy Targ

Patronat Honorowy nad Mistrzostwami Polski FTS w tańcach standardowych objął Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin oraz Prezydent Elbląga Witold Wróblewski.


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna