Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Ferie zimowe w Światowidzie

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Poczuj się jak na Jamajce – warsztaty dancehall

2019-02-16,

Kategoria : Taniec

Centrum Tańca "Promyk" zaprasza na kolejne wydarzenie taneczne z cyklu „Spotkania z tańcem”. Tym razem będą to warsztaty dancehall, dzięki którym poczujecie letnie wibracje rodem z Jamajki. Warsztaty odbędą się w sobotę 16 lutego o godzinie 15:30 w CT „Promyk”.

Warsztaty przeznaczone są dla tych, którzy kochają taniec, dobrą zabawę oraz pozytywną energię. Dancehall jest stylem dynamicznym, płynnym i bardzo zmysłowym. Tańczony zwykle na ugiętych nogach charakteryzuje się silnymi, ale i bardzo sensualnymi ruchami bioder - każda kobieta może poczuć się kobieco, pewnie oraz atrakcyjnie i bardzo seksownie.

Zajęcia poprowadzi Marta “Awantura” Machińska z gdańskiego Studia Tańca Siemanko – tancerka znajdująca się w czołówce polskiej sceny dancehall’owej. Na swoim koncie ma wiele osiągnięć m.in. półfinał IV edycji programu „Mam talent” jako grupa „White Slide”.

- W trakcie dwugodzinnego spotkania odbędzie się pokaz taneczny oraz warsztaty. Startujemy o godz. 15:30 – informują organizatorzy. – Zapraszamy do zapisów – ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zgłosić się telefonicznie, mailowo czy poprzez stronę na facebooku. Wejściówki dostępne w dniu imprezy. Impreza odbędzie się w sobotę 16 lutego w Centrum Tańca "Promyk", ul. Browarna 80.

Szczegóły dostępne są na stronie: www.promyk.elblag.pl

Informację odnośnie płatności można uzyskać w biurze Centrum Tańca „Promyk”

Biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
tel. +48  55 611 01 30/40
tel. kom. +48 609 977 220
e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl 

facebook/CentrumTańcaPromyk


Autor: Paula Radzikowska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna