Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Zapraszamy (wirtualnie) na wystawę „KINGSAJZ” | Daniel Stachula

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Rozgrzane parkiety w Iławie

2018-07-31,

Kategoria : Taniec

Obóz szkoleniowo-wypoczynkowy Summer Dance Camp to czas intensywnych treningów pod okiem instruktorów z CT "Promyk" oraz zewnętrznych szkoleniowców. Tancerze z Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar”, mimo upałów panujących na zewnątrz, dają z siebie wszystko, aby doskonalić swoje umiejętności.

Summer Dance Camp to już stały wakacyjny punkt w kalendarzu tancerzy z EKT „Jantar” i ciężko im wyobrazić sobie lato bez obozu w Iławie. Uczestnicy, każdego roku, sprawnie łączą wakacyjne szaleństwo z pracą nad warsztatem tanecznym. Na tegorocznym zgrupowaniu młodzi tancerze również nie odpuszczają i udowadniają, że mimo bardzo wysokiej temperatury, są zmobilizowani do pracy i rozwijania swojej pasji.

Zajęcia na obozie podzielone są na dwie części – standardową i latynoamerykańską. Do końca lipca uczestnicy pracowali nad stylem standardowym, a ich postępy śledzili wysokiej klasy utytułowani szkoleniowcy: Małgorzata Grządka i Robert Faoro. Dzięki ich udziałowi młodzi tancerze dostali szansę na zapoznanie się z najwyższym poziomem i aktualnymi trendami w tym stylu tanecznym. Początek sierpnia adepci tańca rozpoczną od rytmów latynoamerykańskich – tę formę również poprowadzą uznani eksperci.

Summer Dance Camp, dofinansowany ze środków Gminy Miasta Elbląg, zapewnia uczestnikom szeroko rozbudowany program szkoleniowy i profesjonalne warsztaty. W trakcie zgrupowania młodzież korzysta również z wielu innych form aktywności sportowej oraz rekreacyjnej. Obóz to integracja i wakacyjny wypoczynek w zachodniej części Mazur. Młodzi tancerze korzystają z pięknej pogody i walorów urokliwego Pojezierza Iławskiego.   

 


Autor: Paula Radzikowska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna