Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Ferie zimowe w Światowidzie

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Spotkajmy się w "Promyku"

2018-11-14,

Kategoria : Taniec

Centrum Tańca „Promyk” zaprasza do skorzystania ze specjalnej oferty skierowanej do szkół i przedszkoli. Organizowane cyklicznie „Spotkania z Promykiem” to taneczne zajęcia pokazowe przygotowane dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat. W programie: warsztaty taneczne, zwiedzanie Centrum, projekcja filmu z ofertą szkoły, upominki dla dzieci.

Centrum Tańca „Promyk”, w ramach „Spotkań z Promykiem”, chce przekazać najmłodszym oraz ich opiekunom zalety jakie niesie za sobą taniec. Ruch i aktywność fizyczna w młodym wieku mają bardzo korzystny wpływ na rozwój fizyczny i intelektualny. Zajęcia taneczne są  doskonałym sposobem na kształtowanie osobowości, rozwinięcie zainteresowań i pasji czy utrzymanie dobrego zdrowia oraz prawidłowej postawy ciała w przyszłości.

Podczas wizyty w „Promyku” dzieci mają okazję wziąć udział w warsztatach tanecznych, w trakcie których instruktor pokazuje proste choreografie taneczne połączone z zabawą przy skocznej muzyce. Zajęcia mają na celu sprawdzić dzieciom radość i zaszczepić w nich zamiłowanie do tańca. W trakcie spotkania, dzieci oglądają również ciekawy film z ofertą „Promyka”. W programie spotkania zaplanowane jest także zwiedzanie szkoły, krótka lekcja wiedzy o tańcu oraz podziwianie trofeów zdobytych przez naszych tancerzy. Spotkanie kończy wspólna fotografia pamiątkowa. Każdy maluch otrzymuje od nas również upominek – niespodziankę.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Zapisów grup można dokonywać w biurze Centrum Tańca „Promyk”. Przedstawimy szczegóły, odpowiemy na wszystkie pytania oraz ustalimy dogodny termin spotkania.

Biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

 tel. +48  55 611 01 30/40

 tel. kom. +48 609 977 220

 e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl

www.promyk.elblag.pl


Autor: Paula Radzikowska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna