Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w czerwcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Sukcesy naszych par

2007-10-29,

Kategoria : Taniec

Informujemy o kolejnych sukcesach tancerzy Elbląskiego Klubu Tańca "Jantar".

 

Miło nam poinformować, że tancerze Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar" - Bartłomiej Szkutnik i Alicja Minkiewicz zdobyli I miejsce w turnieju Grand Prix Polski w standardzie, w kategorii Junior II podczas XXII Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego „O Złotą Podwiązkę" , jaki odbył się w miniony weekend w Ostrołęce.
Tancerze startowali w konkurencji z 35 tanecznymi parami z czołowych klubów kraju. Próbowali swych sił także w turnieju Grand Prix w tańcach latynoamerykańskich, gdzie zajęli piąte miejsce.
Warto dodać, że także inne pary Jantara zajęli wysokie lokaty - szóste miejsce w turnieju zajął duet Sebastian Rutkowski i Arleta Wyźlic, a 13. - Mateusz Czyżyk i Justyna Breś.

 

Także inna czołowa para EKT „Jantar" - Wiktor Kiszka i Małgorzata Garlicka - w miniony weekend tańczyli na turnieju.
- W Moskwie odbywały się Mistrzostwa Świata IDSF w stylu standard, a nasi reprezentanci zajęli znakomite siódme miejsce. - mówi Antoni Czyżyk, trener EKT „Jantar". - W roku ubiegłym zajęli miejsce dziewiąte.

 

Autor: J. K.-D.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna