Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Ferie zimowe w Światowidzie

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Taneczne obozowanie w Iławie

2018-08-01,

Kategoria : Taniec

Od 1 sierpnia tancerze z Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar” wezmą udział w kolejnym obozie szkoleniowym w Iławie. Uczestnicy przez dziesięć dni będą przygotowywać się do rozpoczynającego się niebawem nowego sezonu tanecznego oraz korzystać z uroków przepięknej okolicy Pojezierza Iławskiego.

Tegoroczny obóz szkoleniowo-taneczny, organizowany w Iławie w terminie 1-10 sierpnia 2018 roku jest połączeniem codziennych treningów tańca towarzyskiego w stylu standardowym i latynoamerykańskim z różnorodnymi zabawami integracyjnymi, rozgrywkami sportowymi oraz rekreacją w malowniczej okolicy Pojezierza Iławskiego, nad jeziorem Jeziorak.

Zajęcia organizowane podczas wakacyjnego zgrupowania mają na celu przygotowanie uczestników do nowego sezonu pod kątem techniki tanecznej, szlifowania choreografii, poprawnej postawy i poczucia rytmu. Młodzi tancerze, podczas obozu, będą ćwiczyć pod okiem profesjonalnej, wysoko utytułowanej kadry instruktorskiej i trenerskiej.

Obóz to nie tylko ciężka praca i wielogodzinne treningi. To również świetna zabawa, aktywnie spędzony czas i odpoczynek nad jeziorem. Program obozu obejmuje wycieczki, plażowanie, kąpiele w jeziorze, zawody sportowe oraz różnego rodzaju zabawy animacyjne na świeżym powietrzu. Uczestnicy obozu, przez dziesięć dni, będą mieli okazję poznać piękno przyrody Parku Krajobrazowego Pojezierza Iławskiego, zawiązać nowe przyjaźnie oraz pogłębić swoje zamiłowanie do tańca, sportu i aktywnego trybu życia.

Obóz realizowany jest w ramach zadania Program KLUB dofinansowanego  ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.


Autor: Paula Radzikowska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna