Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Ferie zimowe w Światowidzie

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Taneczne zakończenie wakacji

2018-08-21,

Kategoria : Taniec

Zafunduj sobie ogromną dawkę endorfin i pozytywnej energii na kolejnym Maratonie Tanecznym zorganizowanym przez Centrum Tańca „Promyk”. Trzy formy aktywności, trzy godziny spalania kalorii i tanecznego szaleństwa – to wszystko we wtorek, 21 sierpnia od 17:00 do 20:00.

Imprezę rozpocznie PILATES – ćwiczenia wzmacniające mięśnie, odciążające kręgosłup, uelastyczniające ciało i obniżające poziom stresu. Kolejną formą będzie taneczna i energiczna ZUMBA – połączenie latynoskich kroków z figurami typowymi dla fitnessu. Ta forma aktywności jest  doskonałym sposobem na spalenie ogromnej ilości kalorii. Na koniec temperaturę podkręci LADY LATINO – kobiece i zmysłowe choreografie, wyzwalające pozytywne emocje. Maraton poprowadzą doświadczone instruktorki: Ania Czyżyk, Paulina Czyżyk oraz Sylwia Majewska.

Maraton Taneczny to świetny pomysł na powrót do aktywności fizycznej po wakacyjnym szaleństwie i  zadbanie o swój wygląd, kondycję oraz dobre samopoczucie.

Przyjdź i spróbuj swoich sił, dobra zabawa gwarantowana!

Maraton odbędzie się we wtorek, 21 sierpnia w godzinach 17:00 – 20:00 w Centrum Tańca PROMYK, ul. Browarna 80.

 Wstęp: darmowy

 Program maratonu:

 17:00-18:00 Pilates – Paulina Czyżyk

18:00-19:00 Zumba – Sylwia Majewska

19:00-20:00 Lady Latino – Ania Czyżyk

 

Maraton realizowany w ramach zadania "Aktywność sportowa = zdrowie", dofinansowanego ze środków Gminy Miasta Elbląg.

 


Autor: Paula Radzikowska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna