Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w czerwcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Taniec - towarzyska umiejętność

2007-04-18,

Kategoria : Taniec

Stowarzyszenie „Jantar" zaprasza elbląskich studentów do bezpłatnej nauki tańca towarzyskiego.

 

 „Jantar" pozyskał kolejne środki finansowe na realizację programu nauki tańca. Tym razem skierowany jest on jednak nie do dzieci i młodzieży, ale do studentów. Grant pozyskano z Ministerstwa Sportu.


- W dzisiejszych czasach taniec stał się obowiązkiem towarzyskim, a umiejętność tą powinno się opanować w latach szkolnych - mówi prezes stowarzyszenia Antoni Czyżyk. - Dzisiejsi studenci nie mieli wcześniej do tego okazji i dlatego powstał nasz program, który pomóc ma w nadrobieniu tych zaległości.
Jak zapewnia - po zakończeniu projektu podopieczni „Jantara" będą mogli swobodnie czuć się na spotkaniach towarzyskich i tanecznych spotkaniach okazjonalnych. 

 

  Uczestnictwo w zajęciach, w których przeważać będą elementy tańca użytkowego oraz weekendowe spotkania tematyczne z zakresu salsy, marengue, mambo i samby, jest bezpłatne, a w lekcjach brać mogą udział nie tylko studenci elbląskich uczelni, ale także uczelni z regionu - za okazaniem legitymacji studenckiej.
- Realizacja projektu już się rozpoczęła, a potrwa on do grudnia - kontynuuje Antoni Czyżyk. - Prowadzimy rozmowy z elbląskimi uczelniami, ponieważ to przede wszystkim tam odbywać się będą zajęcia.
Informacje o terminach spotkań szukać należy na stronie WWW.promyk.elblag.pl i na uczelniach.

 

Autor: J. Kozłowska - Dyrla

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna