Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w czerwcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Trzymajcie kciuki!

2007-10-11,

Kategoria : Taniec

Dziś, 11 października o godz. 14.00, nasza reprezentacyjna formacja taneczna „Lotos-Jantar" wyjechała do Mołdawii, by walczyć o tytuł mistrza Europy. Mistrzostwa odbędą się w sobotę, 13 października.

 

 

Trzynastego października ok. godziny 17.00 naszego czasu „Lotos-Jantar" zaprezentuje swój układ taneczny na Mistrzostwach Europy Formacji Tanecznych w Kiszyniowie. Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich elblążan, by w tym dniu mocno trzymali kciuki za naszych tancerzy. Nasze wsparcie z pewnością doda im siły i otuchy, a także sprawi, że tego dnia poczują się wyjątkowo.

 

- Bardzo chciałbym wynagrodzić wszystkim elblążanom dotychczasowe dopingowanie naszych tancerzy - mówi Antoni Czyżyk, dyrektor CKiWM „Światowid" i trener tancerzy. - Planowaliśmy zorganizowanie specjalnego pokazu dla mieszkańców miasta, zwłaszcza że nie wszyscy będą mogli zobaczyć występ podczas sobotniej gali, jednak nie będzie to możliwe z racji przygotowań do Baltic Cup.

 

Aby jednak wszyscy zainteresowani tańcem mogli zobaczyć najnowszy układ formacji - zapowiedziana została transmisja z pierwszego dnia i retransmisja z dwóch kolejnych dni festiwalu na stronie www.eswiatowid.pl.

 

-W piątek, 19 października, o godz. 18.30, rozpoczniemy transmisję na żywo turnieju punktowego Rising Stars amatorów w stylach: standardowym i latynoamerykańskim - mówi Agnieszka Jarzębska, redaktor naczelna portalu eswiatowid.pl- Retransmisje sobotniej i niedzielnej gali pojawią się na naszym portalu między 22 a 24 października i. jak zawsze u nas, będą dostępne dla każdego w postaci plików na żądanie.

 

 

Autor: Marta Mrozowska, J.K-D

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna