Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Warsztaty: W 5 dni dookoła świata

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Warsztaty dancehall w „Promyku”

2019-04-06,

Kategoria : Taniec

Już 6 kwietnia Centrum Tańca Promyk wypełni się atmosferą gorącej Jamajki. Zapraszamy na warsztaty taneczne dancehall, które poprowadzi instruktorka znajdująca się w czołówce polskiej sceny dancehall’owej - Marta Machińska. Warsztaty rozpoczynają się o godzinie 15:30.

Ideą warsztatów Dancehall jest  wyzwolenie  pewności siebie, śmiałości oraz kobiecości. Dancehall wywodzi się ze słonecznej Jamajki, ale to nie tylko taniec, to również muzyka, kultura, emocje oraz dobra zabawa. Podczas warsztatów Dancehall nauczycie się podstawowych kroków tego stylu,  z których powstanie  energiczna choreografia. Układ będzie tak skonstruowany, aby każdy mógł zatańczyć bez względu na poziom zaawansowania. 

 - Zajęcia poprowadzi Marta “Awantura” Machińska z gdańskiego Studia Tańca Siemanko, która na swoim koncie ma wiele osiągnięć, m.in. półfinał IV edycji programu „Mam talent” jako grupa „White Slide” - dodają organizatorzy.

Warsztaty odbędą się w sobotę 6  kwietnia w Centrum Tańca Promyk, ul. Browarna 80. Startujemy o godz. 15:30 . W trakcie dwugodzinnego spotkania odbędzie się pokaz taneczny oraz warsztaty.  Zapraszamy do zapisów – ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zgłosić się do Centrum Tańca Promyk telefonicznie, mailowo czy poprzez stronę na facebooku. Wejściówki dostępne będą w dniu imprezy.

Szczegóły dostępne są na stronie: www.promyk.elblag.pl

Informację odnośnie płatności można uzyskać w biurze Centrum Tańca „Promyk”. Biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

tel. +48  55 611 01 30/40

tel. kom. +48 609 977 220

e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl 

facebook/CentrumTańcaPromyk

 


Autor: Paula Radzikowska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna