Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Zajęcia w ramach "Akademii sukcesu"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Weź udział w konfrontacjach tanecznych

2007-05-07,

Kategoria : Taniec

W najbliższą sobotę (12 maja) w sali sportowej CKiWM „Światowid" odbędą się Międzynarodowe Konfrontacje Taneczne.


Termin zgłoszeń przedłużony został do 10 maja.
- Ze względu na długi majowy weekend, w czasie którego dochodziły do nas sygnały, że spora grupa osób chce się jeszcze zgłosić postanowiliśmy przedłużyć termin - mówi Joanna Karpiuk z Centrum Tańca „Promyk".

 

Międzynarodowe Konfrontacje Taneczne są okazją do propagowania wśród dzieci i młodzieży różnych form tanecznych oraz rozbudzenia zainteresowań tym kierunkiem artystycznego rozwoju młodych osób.
- Udział w konfrontacjach stwarza możliwość integracji młodzieżowego środowiska tanecznego z krajów europejskich, poznania nowych technik i wzbogacenia warsztatu artystycznego - mówi instruktor tańca Marek Kucharczyk. - Także dla nas, kadry trenerskiej i instruktorskiej, będzie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń.

 

Przedsięwzięcie to także ciekawa propozycja kulturalna dla mieszkańców regionu, dla których ma być mobilizacją do aktywnego i zdrowego spędzenia czasu wolnego oraz zachętą do podjęcia edukacji w kierunku tańca. Środki na realizację konfrontacji pozyskano z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Projekt "POMOSTY - Europejskie Spotkania Młodzieży Artystycznie Uzdolnionej" został dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Operacyjnego "Edukacja kulturalna i upowszechnianie kultury".

 

załączone pliki:

» Karta zgłoszenia

 

 

Autor: J.Kozłowska-Dyrla

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna