Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Ferie zimowe w Światowidzie

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Wytańcz sobie wakacyjną formę

2018-07-05,

Kategoria : Taniec

Zrób coś dla siebie i rozpocznij wakacje w gorących tanecznych rytmach! Z myślą o wszystkich, których rozpiera energia i wakacyjny czas chcą spędzić aktywnie, Centrum Tańca „Promyk” przygotowało specjalny maraton, w czasie którego nasze instruktorki pokażą Wam najbardziej kobiece style taneczne, zapewnią świetną zabawę i dostarczą zastrzyku energii.

Maraton rozpocznie gorąca ZUMBA – połączenie latynoskich kroków rumby, samby, salsy, cumbii, flamenco, reggaeton, tańca brzucha, oraz cha-chy z figurami typowymi dla fitnessu.  Następnie temperaturę podkręci LADY LATINO – kobiece i zmysłowe choreografie, które pomogą przełamać wewnętrzne bariery i wyzwolą emocje. Na koniec wyciszający PILATES, zregeneruje i wzmocni Wasze mięśnie, jednocześnie redukując stres i poprawiając ogólny stan zdrowia.

Przyjdź i spróbuj swoich sił w doborowym towarzystwie! Gwarantowana dobra zabawa i zastrzyk energetyczny na początek wakacji!

Maraton odbędzie się w czwartek 5 lipca w godzinach 17:00 – 20:00 w Centrum Tańca PROMYK, ul. Browarna 80.

Wstęp: darmowy

Program maratonu:

17:00-18:00 Zumba – Sylwia Majewska

18:00-19:00 Lady Latino – Patrycja Dyrmo

19:00-20:00 Pilates – Ania Czyżyk

 

Maraton realizowany w ramach zadania "Aktywność sportowa = zdrowie", dofinansowanego ze środków Gminy Miasta Elbląg.


Autor: Paula Radzikowska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna