Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Projekt "Akademia +60"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Z cyklu: "Spotkania z tańcem". Gorące karaibskie rytmy

2018-11-10,

Kategoria : Taniec

Odczuwasz już jesienną chandrę?  Mamy dla Ciebie gorącą propozycję! Przyjdź w sobotę 10 listopada do Centrum Tańca „Promyk” na otwarte warsztaty z Salsy i Bachaty solo! Latynoskie rytmy, karaibskie słońce i pozytywne wibracje to idealny lek na jesienną depresję!

Centrum Tańca „Promyk” po raz kolejny organizuje imprezę z cyklu „Spotkania z tańcem”. Tym razem będą to otwarte warsztaty z Salsy i Bachaty solo. Impreza przeznaczona jest dla pań, które chcą uwolnić swoją kobiecość i zmysłowość, a tym samym nauczyć się panować nad swoim ciałem oraz dobrze się bawić.

Salsa to taniec latynoamerykański wywodzący się z Karaibów. Salsa tańczona solo to głównie charakterystyczne, zmysłowe ruchy biodrami. Podczas tańca zaangażowane są również takie partie ciała, jak klatka piersiowa, ręce, dłonie i głowa.

- Salsa pozwala nam poznać własne ciało i nauczyć się wykorzystywać je tak, aby w trakcie tańca stanowiły jedną, harmonijną całość - zachęcają organizatorzy. - Salsa uczy również koordynacji i opanowania.

Bachata to również taniec karaibski - jej ojczyzną jest Dominikana. Podobnie jak salsa charakteryzuje się dużą zmysłowością. Bachata formą zbliżona jest również do brazylijskiej Lambady. Ruchy polegają na łagodnym i płynnym poruszaniu biodrami. Tańczona do gorących, rytmicznych latynoskich rytmów, wyzwala poczucie kobiecości i sensualności.

Otwarte warsztaty Salsa & Bachata Solo są świetnym pomysłem na trening przed zbliżającym się okresem andrzejkowym i sylwestrowym, ponieważ umiejętności zdobyte na zajęciach świetnie sprawdzą się na wielu imprezach tanecznych. Styl latynoski jest bardzo efektywny i cieszy się ogromną popularnością.

Gorącą atmosferę dodatkowo podkręcą pikantne przekąski serwowane podczas warsztatów!

Warsztaty odbędą się w sobotę 10 listopada, w Centrum Tańca Promyk, ul. Browarna 80. Impreza rozpocznie się o godzinie 18:00 i potrwa dwie godziny. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy do zapisów.

Pełna oferta i harmonogram zajęć dostępne są na stronie: www.promyk.elblag.pl

Biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
tel. +48  55 611 01 30/40
tel. kom. +48 609 977 220
e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl     


Autor: Paula Radzikowska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna