Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Warsztaty: W 5 dni dookoła świata

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Zapisz się na warsztaty dancehall!

2019-04-06,

Kategoria : Taniec

W sobotę, 6 kwietnia w Centrum Tańca „Promyk” w ramach „Spotkań z tańcem” odbędą się otwarte warsztaty taneczne dancehall. Jeżeli kręcą cię jamajskie rytmy i chcesz nauczyć się nowych kroków tanecznych, to nie może Cię zabraknąć! 

Centrum Tańca „Promyk” po raz kolejny organizuje wydarzenie z cyklu „Spotkania z tańcem”. Tym razem uczestnicy będą mieli możliwość przeniesienia się na gorącą Jamajkę. Od godziny 15:30 do 17:30,  w sobotę 6 kwietnia, odbędą się warsztaty przeznaczone dla tych, którzy kochają taniec, dobrą zabawę oraz pozytywną energię. Dancehall, bo o tej formie mowa, to energiczny taniec pełen płynnych ruchów, który za razem jest spalaczem mnóstwa kalorii.

- Zajęcia poprowadzi Marta “Awantura” Machińska z gdańskiego Studia Tańca Siemanko, tancerka znajdująca się w czołówce polskiej sceny dancehall’owej. Na swoim koncie ma wiele osiągnięć m.in. półfinał IV edycji programu „Mam talent” jako grupa „White Slide” – informuje Joanna Karpiuk z Centrum Tańca „Promyk".

W trakcie dwugodzinnego spotkania odbędzie się pokaz taneczny oraz warsztaty. Impreza odbędzie się w sobotę 6 kwietnia w Centrum Tańca "Promyk", ul. Browarna 80. Rozpoczynamy od godz. 15:30.

Zapraszamy do zapisów - ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zgłosić się do Centrum Tańca "Promyk" telefonicznie, mailowo lub poprzez stronę na facebook’u. Zakupu wejściówek można dokonywać w biurze Centrum Tańca „Promyk” od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 oraz w dniu wydarzenia, od godziny 15:00.

Szczegóły dostępne są na stronie: www.promyk.elblag.pl

Centrum Tańca „Promyk”

Ul. Browarna 80

Biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
tel. +48  55 611 01 30/40
tel. kom. +48 609 977 220
e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl 

facebook/CentrumTańcaPromyk

 


Autor: Paula Radzikowska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna