Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Decoupage na szkle - Akademia +60

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Zapowiedź sezonu – Maraton i Dni Otwarte w Promyku

2018-09-16,

Kategoria : Taniec

Wielkimi krokami zbliża się koniec wakacji, a jak wiadomo, każdy koniec jest początkiem czegoś nowego… W Centrum Tańca Promyk startujemy z nowym sezonem tanecznym! Mamy nadzieję, że wszyscy są gotowi na kolejne taneczne wyzwania. Rozpoczynamy 16 września Maratonem Naborowym – przyjdź, zobacz i znajdź swój styl. Od 17 września, przez dwa tygodnie, możesz również sprawdzić swoje umiejętności w trakcie Dni Otwartych –  w tym czasie zajęcia są całkowicie za darmo!

Taneczny Maraton Naborowy

Nowy sezon rozpocznie Maraton Naborowy, który odbędzie się 16 września w holu głównym CSE „Światowid” od godziny 16:00 do 19:00. W trakcie Maratonu zostanie zaprezentowana pełna oferta Centrum Tańca „Promyk” Będzie można zobaczyć pokazy różnych form tańca oraz samemu spróbować swoich sił na bezpłatnych warsztatach. Na Maratonie odbędą się pokazy taneczne takich form jak m.in.: lady latino, taniec towarzyski, hip-hop, stepy czy stay fit, po czym każdy będzie mógł wziąć aktywny udział w darmowych warsztatach. Zaprezentujemy propozycje dla dzieci i młodzieży, ale nie zabraknie także propozycji dla osób dorosłych, dlatego warto przyprowadzić dziecko, ale również samemu poczuć klimat proponowanych zajęć, zobaczyć jak pracują instruktorzy, zatańczyć i wybrać najlepszą formę dla siebie. Maraton zostanie zrealizowany w ramach zadania "Aktywność sportowa = zdrowie", dofinansowanego ze środków Gminy Miasta Elbląg. Wstęp jest bezpłatny.

Dni Otwarte

Od 17 do 30 września Centrum Tańca Promyk zaprasza wszystkich zainteresowanych na Dni Otwarte. W tym czasie wszystkie kursy tańca w naszej szkole będą bezpłatne. Jest to doskonała okazja do sprawdzenia swoich sił i możliwości na zajęciach z różnych form tańca i wybrania najlepszej opcji dla siebie czy swojego dziecka.

Z kursem  tańca towarzyskiego dla dzieci i młodzieży startujemy już od 15 września.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem kursów tańca w sezonie 2018/2019 dostępnym na stronie Centrum Tańca Promyk.


Autor: Paula Radzikowska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna