Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Projekt "Akademia +60"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Zatańcz i Ty! Zapisy do nowych sekcji tańca towarzyskiego

2018-10-22,

Kategoria : Taniec

Marzysz o tym aby nauczyć się tańczyć?  A może taniec to twoja pasja, hobby i sposób na życie? Centrum Tańca „Promyk” zaprasza wszystkich chętnych do zapisów na zajęcia z tańca towarzyskiego dla dzieci i młodzieży, dorosłych oraz seniorów.

Taniec towarzyski dla dzieci i młodzieży to propozycja dla osób w wieku 6-15 lat. Na zajęciach młodzi ludzie uczą się nie tylko kroków walca angielskiego, wiedeńskiego cha-chy czy rumby, ale także zyskują prawidłową postawę ciała oraz uczą się kulturalnego zachowania oraz taktu, a przez to umiejętności odnalezienia się w każdej sytuacji. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu – w soboty i niedziele.

Taniec towarzyski dedykujemy również osobom dorosłym oraz seniorom 60+. Nauka tańca odbywa się w parach i utrwalane są dwa style – standardowy i latynoamerykański. Dzięki systematycznym treningom można nie tylko nauczyć się pięknie poruszać na parkiecie, ale również  wzmocnić mięśnie, poprawić kondycję i wytrzymałość organizmu. Taniec towarzyski pozytywnie wpływa na ogólne samopoczucie, relaksuje i jednocześnie dodaje energii.  Dla osób starszych to również świetny sposób na odkrycie w sobie młodości i witalności.

Zajęcia odbywają się w kameralnej atmosferze w niewielkich grupach. Zainteresowanych zapraszamy do zapisów telefoniczne pod nr 55 611 01 30/40, 609 977 220 (pn. – pt. w godz. 8:00 – 16:00) lub mailowo: promyk@swiatowid.elblag.pl. 


Autor: Paula Radzikowska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna