Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Zapraszamy (wirtualnie) na wystawę „KINGSAJZ” | Daniel Stachula

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Zatańcz z nami już od września!

2018-09-16,

Kategoria : Taniec

Centrum Tańca "Promyk" zaprasza dużych i małych, tych starszych oraz tych najmłodszych na zajęcia taneczne w nowym sezonie. Mile widziani są wszyscy, którzy marzą o tym żeby nauczyć się tańczyć, bądź dla których taniec jest pasją i realizacją siebie czy Ci, którzy traktują go po prostu jako zabawę.

Zajęcia w Centrum Tańca „Promyk” ruszają od 17 września i przez dwa tygodnie, w trakcie Dni Otwartych treningi będą bezpłatne. Dni Otwarte rozpocznie Maraton Naborowy podczas którego można sprawdzić się w różnych formach, obejrzeć pokazy taneczne czy skonsultować się z instruktorem w celu dobrania dla siebie czy swojego dziecka odpowiedniej formy aktywności. Maraton odbędzie się 16 września w godzinach 16:00-19:00 w holu głównym CSE „Światowid”.

W nowym sezonie w Promyku każdy znajdzie coś dla siebie! Dla dzieci w wieku od 3 do 4 lat w soboty odbywa się Rytmika, czyli zajęcia ruchowe oraz nauka podstaw tańca w formie zabawy. Nieco starsze dzieci (4-6 lat) zapraszamy do Dziecięcej Akademii Tańca. Tu nauczą się podstaw tańca nowoczesnego i ludowego, a przede wszystkim tańca towarzyskiego, który pomaga rozwinąć pamięć ruchowo-taneczną i koordynację ciała. Zajęcia dla początkujących odbywają się raz w tygodniu, należy wybrać dzień, w którym dziecko będzie uczęszczać na zajęcia: środę, czwartek lub sobotę.

Taniec towarzyski dla dzieci i młodzieży to propozycja dla osób w wieku 7-15 lat. Młodzi ludzie uczą się nie tylko kroków walca angielskiego, wiedeńskiego czy rumby, ale także zyskują prawidłową postawę oraz wiedzę o tym, jak kulturalnie zachować się w każdej sytuacji. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (sobota i niedziela). Zajęcia z tańca  towarzyskiego dla dzieci i młodzieży rozpoczynamy już 15 września. Dzieci w wieku 6-12 lat zapraszamy na zajęcia Sumba Kids i Hip-Hop, a nieco młodsze dziewczynki, bo od 5 roku życia, zapisać można na Gimnastykę artystyczną, która łączy w sobie elementy akrobatyki, baletu i tańca. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w niedzielę.      
           
Dorosłym proponujemy niedzielne zajęcia z tańca towarzyskiego – dla par, które chcą doskonale czuć się na parkiecie. Mamy też propozycję na relaks, wzmocnienie mięśni, odciążenie kręgosłupa i obniżenie poziomu stresu. Pilates, bo o nim mowa, zawiera elementy jogi, baletu i ćwiczeń siłowych, których istotą jest rozciąganie, spinanie i rozluźnianie mięśni. Z kolei wyrzeźbić ciało i spalić kalorie pomagają Stepy – platformy, za pomocą których wykonujemy rozmaite układy choreograficzne polegające na dynamicznym wchodzeniu i schodzeniu ze stopnia na różne sposoby. Najbardziej intensywne są zajęcia pomagające wymodelować ciało, wzmocnić wszystkie partie mięśni  i spalić kalorie, czyli Stay Fit trening funkcjonalny. Paniom szczególnie polecamy Lady Latino z elementami bachaty oraz energetyzującą porcję wysiłku na piłkach, czyli Fit Ball. Seniorom natomiast proponujemy zajęcia z tańca towarzyskiego dla par 60+, których celem jest nauka tańców standardowych i latynoamerykańskich oraz poprawa koordynacji i sprawności fizycznej.

Pełna oferta dostępna na stronie: www.promyk.elblag.pl/pl/kursy-tanca/harmonogram-kursow-tanca/

Biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
tel. +48  55 611 01 30/40
tel. kom. +48 609 977 220
e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl    


Autor: Paula Radzikowska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna