Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w marcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Stroiki świąteczne na warsztatach DIY - Akademia +60

Stroiki świąteczne to najpopularniejsza z bożonarodzeniowych ozdób. Zawarta jest w nich pewna magia, a największa tkwi w tych robionych samodzielnie. Przekonali się o tym uczestnicy, którzy przyszli do Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu na warsztaty tworzenia dekoracji świątecznych.

Zajęcia odbyły się w pracowni plastycznej, 25 listopada. Wstęp oraz wszelkie materiały były bezpłatne. Warsztaty realizowano w ramach projektu Akademia +60.

Projekt Akademia+60 dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna