Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Warsztaty krawieckie "Od juniora do seniora"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Szkolenia Erasmus +

2017-07-11,

Kategoria : Kursy i sekcje

Zorientujemy się i podamy dalej!

 

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid“ w Elblągu kolejny raz otrzymał szansę na realizację projektu w ramach programu Erasmus + , akcja Mobilność kadry edukacji dorosłych. 

 

Od listopada 2017 roku do grudnia 2018 roku będzie realizowany projekt pn. “Zorientuj się i podaj dalej!”. Będzie skierowany do 7 osób zatrudnionych w Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu oraz jednego wolontariusza współpracującego z naszą instytucją. Efekty projektu będą miały wpływ na wszystkich odbiorców działań kulturalnych realizowanych przez naszą instytucję, w tym przede wszystkim na osoby dorosłe i osoby marginalizowane. Celem Projektu jest poszerzenie oferty kulturalnej naszej instytucji o nowe działania dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Chcemy stać się nowoczesną i pełną ciekawych pomysłów instytucją kultury, dzięki której zarówno młodzi mieszkańcy, jak i osoby dojrzałe oraz osoby defaworyzowane będą mogły spełniać swoje marzenia, rozwijać talenty, doskonalić umiejętności. Wiemy jak tego dokonać!

Dzięki zwiększeniu kompetencji i umiejętności, a także poszerzeniu horyzontów i zwiększeniu motywacji naszych pracowników wprowadzimy nowe innowacyjne pomysły, które przyciągną nowych odbiorców. Uczestnictwo w projekcie i udział w szkoleniach pozwoli wyposażyć naszych pracowników w odpowiednie narzędzia, techniki i formy pracy, a także umiejętności, które pozwolą wprowadzić nową ofertę, atrakcyjną i dostosowaną do potrzeb mieszkańców.

Uczestnicy wezmą udział w szkoleniu doskonalącym znajomość języka angielskiego, szkoleniach przygotowawczych oraz wizytach w zagranicznych instytucjach kultury (Islandia i Włochy). Zdobytą w programie wiedzę i umiejętności wykorzystają, dzieląc się z innymi pracownikami kultury oraz środowiskiem lokalnym. Pojawią się nowe pomysły, warsztaty, imprezy i wydarzenia kulturalne. O przebiegu realizacji na bieżąco będziemy informować na stronie www.swiatowid.elblag.pl w zakładce Projekty.

 

 

 

Wyłączną odpowiedzialność za treść publikacji ponosi wydawca. 

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna