Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid ekulturalni.pl rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Rusza rozbudowa! Konferencja prasowa 14.08.2018

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Ulgi i zniżki

O połowę taniej mogą płacić rodzice za uczestnictwo dzieci w sekcjach działających w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”. Ulgą może zostać objęte drugie i kolejne dziecko biorące udział w tych samych zajęciach sekcyjnych.

 

 Do korzystania z ulgi uprawniona jest rodzina, w której jest co najmniej dwoje dzieci do lat 18, a także dzieci w wieku do 25 lat, które uczą się w szkole wyższej. Ulga dotyczy również dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności (umiarkowanym lub znacznym – na okres ważności orzeczenia).

Aby skorzystać z bonifikaty trzeba posiadać Kartę Dużej Rodziny (lokalną lub ogólnopolską). W przypadku braku karty można złożyć pisemny wniosek o przyznanie ulgi z podaniem danych dzieci uczestniczących w zajęciach sekcyjnych i nazwy tej sekcji.

Pliki

PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna